Zabójstwo w Olsztynku! Tragiczny finał trzydniowej libacji. Przed policją ukryli się pod prysznicem! [ZDJĘCIA]

2021-02-22 14:30
Zabójstwo w Olsztynku
Autor: Paweł Kicowski/Super Express Tragiczny finał libacji alkoholowej w Olsztynie. Jeden z uczestników imprezy został zamordowany.

Tragedia w Olsztynku (woj. warmińsko-mazurskie). Kilka dni temu trzech mężczyzn brało udział w libacji alkoholowej. Finał tego spotkania był makabryczny. W niedzielę (21 lutego) znaleziono ciało jednego z uczestników tej imprezy. Policja rozpoczęła poszukiwania potencjalnych sprawców i bardzo szybko dotarła do dwóch mężczyzn, który wcześniej pili alkohol z ofiarą. Szczegóły zbrodni są wstrząsające!

W niedzielę (21 lutego) rano kobieta zgłosiła się na policję w Olsztynku (woj. warmińsko-mazurskie). Powiedziała, że być może w mieście doszło do zabójstwa mężczyzny. Policjanci ustalili dokładny adres, pod którym mieszkał mężczyzna. Gdy tam pojechali i zapukali do drzwi, nikt im nie otwierał. Rozpytani sąsiedzi oświadczyli, że od jakiegoś czasu nie widzieli swojego sąsiada. Policjanci na miejsce wezwali strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Olsztynka i przy ich wsparciu otworzyli drzwi prowadzące do mieszkania 56-latka. Po wejściu do lokalu policjanci na podłodze znaleźli ciało mężczyzny, który prawdopodobnie nie żył już od kilku dni.

Policjanci przystąpili do poszukiwań podejrzanych. Ze wstępnych informacji wynikało, że 56-latka mogło zaatakować dwóch mężczyzn, z którymi wcześniej pił alkohol. W poszukiwaniach podejrzanych o dokonanie przestępstwa zaangażowali się policjanci z KMP w Olsztynie oraz patrol OPP w Olsztynie.

Zabójstwo w Olsztynku

Zabójstwo w Olsztynku. Przed policją podejrzani ukryli się pod prysznicem

Policjanci bardzo szybko znaleźli dwóch mężczyzn, bo jeszcze tego samego dnia, w niedzielę (21 lutego) około godz. 13. Zatrzymani to Stanisław N. i Łukasz O. Obaj nie uciekli daleko. Zatrzymanie miało miejsce zaledwie 500 metrów od miejsca morderstwa.

Mężczyźni ukrywali się w mieszkaniu należącym do ich kolegi. Gdy funkcjonariusze tam pojechali, to mimo wielokrotnych prób, nikt nie reagował na polecenia policjantów. Po raz kolejny mundurowi, aby dostać się do środka, musieli użyć siły. Po sprawdzeniu pomieszczeń znaleźli w łazience pod prysznicem dwóch ukrywających się mężczyzn w wieku 24 i 31 lat.  Do wyjaśnienia okoliczności tajemniczej śmierci 56-latka zatrzymane zostały również dwie kobiety. Ich udział w zdarzeniu jest przedmiotem prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Południe śledztwa.

Stanisław N. i Łukasz O. byli pijani w chwili zatrzymania. Jak udało nam się dowiedzieć z nieoficjalnych informacji, do morderstwa doszło w czwartek (18 lutego), a zabójcy przez 3 dni pili alkohol z mężczyzną, którego później zamordowali. Szczegóły zbrodni są wstrząsające. Mężczyzna został zamordowany siekierą. Sprawcy chcieli porąbać ofiarę i zakopać w lesie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: ZABIŁA MĘŻA, a po wszystkim poszła spać! "Jurek powinien od niej uciec". Kulisy morderstwa w Reszlu [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE