Zaginiona 38-latka spod Olsztyna nie żyje! Jej ciało wyłowiono z jeziora Ring

i

Autor: KMP OLSZTYN, ARCHIWUM PRYWATNE Nie żyje Agnieszka O.-K., zaginiona mieszkanka Tłokowa pod Olsztynem. Ciało 38-latki wyłowiono z jeziora Ring

Zaginiona 38-latka spod Olsztyna nie żyje! Jej ciało wyłowiono z jeziora Ring [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

2022-07-26 14:50

Nie żyje Agnieszka O.-K., zaginiona mieszkanka Tłokowa pod Olsztynem. 38-latka wyszła z domu w czwartek, 21 lipca, a między jeziorem Ring a Jeziorem Kokowskim znaleziono jej rzeczy: torebkę z telefonem i długą bluzkę. Kilkudniowe poszukiwania zaginionej kobiety zakończyły się we wtorek, 26 lipca, po tym jak nurkowie wyłowili jej ciało z pierwszego akwenu.

Zaginiona 38-latka spod Olsztyna nie żyje! Jej ciało wyłowiono z jeziora Ring

Aktualizacja godz. 14.50

Kobieta została wyłowiona we wtorek przed południem.

- Na podstawie zgromadzonych materiałów, koordynatorka działań poszukiwawczych wytypowała wstępne miejsce, które należało dokładnie zbadać – był to teren w pobliżu jeziora Ring, jak również sam zbiornik wodny. Do poszukiwań zadysponowano specjalistyczny sprzęt taki jak: kamery termowizyjne, nawigacje ręczne garminy, łodzie czy policyjne drony. Do działań zadysponowano także śmigłowiec z Komendy Głównej Policji, dzięki któremu udało się sprawdzić większy obszar, na którym mogłaby przebywać zaginiona. Mimo pojawiających się nowych wątków, służby ratunkowe swoje działania przekierowały na teren jeziora Ring, z którego ostatecznie wyłowiono ciało kobiety. Okazało się, że to poszukiwana od kilku dni 38-letnia mieszkanka gm. Jeziorany - informuje policja w Olsztynie.

Wcześniej pisaliśmy:

38-letnia mieszkanka Tłokowa pod Olsztynem, która zaginęła w czwartek, 21 lipca, nie żyje. Ciało Agnieszki O.-K. zostało wyłowione z jeziora Ring Kilkudniowym poszukiwaniom kobiety od początku towarzyszyła informacja, że jej życie lub zdrowie może być zagrożone, a najgorsze obawy zostały niestety potwierdzone. W czasie trwającej od kilku dni akcji służb ratowniczych znaleziono należące do zaginionej rzeczy, tj. torebkę z telefonem i długą bluzkę, które leżały na terenie między jeziorem Ring a Jeziorem Kokowskim - we wtorek, 26 lipca, nurkowie wyłowili z pierwszego akwenu ciało 38-latki. W jej poszukiwaniach brały udział następujące służby:

  • Mazurska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza
  • Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Anikar Mazury
  • SGWN Olsztyn PSP Olsztyn
  • Wojska Obrony Terytorialnej
  • Służba więzienna
  • Policja
  • Ochotnicza Straż Pożarna - OSP Lutry
  • OSP Jeziorany

- Na ramię rodziny przekazujemy szczere wyrazy współczucia - napisali na swoim profilu facebookowym druhowie z Jezioranów.

To drugie w ostatnim czasie podobne zdarzenie pod Olsztynem, po tym jak służby ratownicze znalazły ciało 21-letniego Kamila: Tajemnicza śmierć 21-letniego Kamila spod Olsztyna. Ten wpis ujawnia prawdę? Gorzkie słowa podadresem bliskich.

Czytaj też: Pijany 38-latek spał na dworcu. Jego dzieci siedziały obok w środku nocy!

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Łódzkie. Tragedia na obozie survivalowym. Zginął 17-latek. Policjanci zatrzymali opiekuna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany