Zatrzymanie na Zatorzu w Olsztynie. Nowe fakty ws. głośnej akcji policji

2021-09-14 14:42
Zatrzymanie na Zatorzu w Olsztynie
Autor: wm.policja.gov.pl Nowe fakty ws. policyjnego zatrzymania na Zatorzu w Olsztynie.

Kilka dni temu olsztyńska policja zatrzymała na Zatorzu mężczyznę, podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mundurowi podczas akcji użyli granatów hukowych, przez co o interwencji zrobiło się głośno w Olsztynie. W tej sprawie pojawiły się nowe fakty.

Olsztyńscy policjanci wpadli na trop podejrzanego o popełnienie przestępstwa mężczyzny i zatrzymali go w ubiegły czwartek (9 września) na jednym z olsztyńskich parkingów. O zdarzeniu informowaliśmy kilka dni temu, jednak teraz pojawiły się nowe fakty w tej sprawie.

ZOBACZ TEŻ: Zatrzymanie na Zatorzu w Olsztynie. Policja użyła granatów!

29-letni mężczyzna podróżował osobowym oplem wraz z innym pasażerem. Z otrzymanych wcześniej informacji wynikało, że może on być niebezpieczny oraz stawiać czynny opór podczas zatrzymania. Policjanci użyli granatów hukowych, aby zatrzymać 29-latka. Mieszkaniec Olsztyna, który trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał on zarzut kradzieży rozbójniczej, do której się przyznał. Sprawdzenie w systemach informatycznych wykazało, że był on w przeszłości karany za podobne przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, dlatego będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nurkowie znaleźli ciało w jeziorze Klebarskim. To poszukiwany 27-latek!

Narkotykowa szajka rozbita. Ogromna akcja CBŚP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE