Brzeg: Taksówką rozjechała rowerzystę. Zmarł, ale nie wiadomo kim był

2021-10-27 9:15
policja,
Autor: opolska.policja.gov.pl Brzeg: Po rowerzyście został tylko rower. Nie wiadomo, kim był

Po tragicznym wypadku z jedną z taksówek z brzeskich korporacji trafił do szpitala. I, choć nic na to na początku nie wskazywało, ostatecznie stracił w nim życie. Rowerzysta nie miał przy sobie dokumentów, do dziś do szpitala nie zgłosił się nikt z rodziny. Kim jest ofiara wypadku z Brzegu?

Śmiertelny wypadek w Brzegu. Okoliczności tej tragedii wciąż są przedmiotem policyjnego i prokuratorskiego dochodzenia. Jak dotąd, wiadomo że w poniedziałek (25.10) około godz. 9:00 rano na skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Bolesława Chrobrego samochód osobowy (ford galaxy) zderzył się z rowerzystą w okolicy przejścia dla pieszych. Za kierownicą czarnego forda siedziała kobieta - a samochód jeździł pod logo jednej z brzeskich korporacji taksówkarskich.

Zobacz też: Groził Andrzejowi Dudzie, później brutalnie zgwałcił mężczyznę?! Zwyrodniały Przemysław N. to postrach Nysy [TYLKO U NAS]

Dalej robi się tylko dziwniej. Z relacji portalu brzeg24.pl wynika, że początkowo stan potrąconego mężczyzny nie wskazywał na realne zagrożenie życia. Ale trafił do szpitala i tam zmarł. Śledczy zabezpieczyli już w tej sprawie monitoring, dostępny niedaleko miejsca tragedii. Nieoficjalna wersja głosi, że kierująca fordem wymusiła pierwszeństwo przejazdu rowerzyście, który z zaledwie niewielką siłą uderzył w pojazd.

Śmiertelny wypadek w Brzegu. Anonimowy rowerzysta zmarł

Lekarze stwierdzili zgon, ale... mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Od czasu wypadku do szpitala nie zgłosił się też nikt bliski, więc nie wiadomo kim był zmarły.

Policjanci z komendy w Brzegu apelują do świadków zdarzenia i wszystkich osób, które mogą pomóc ustalić szczegóły wypadku. - Apel kierujemy do wszystkich osób posiadających informacje o zdarzeniu. Ustalamy również tożsamość rowerzysty. Osoby mogące wnieść do sprawy ważne informacje prosimy o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu lub kontakt telefoniczny pod numerem 47 86 33 203 - komentuje biuro prasowe, publikując zdjęcie roweru zmarłego mężczyzny.

Brzeg: Zginał potrącony przez taksówkę. Nie wiadomo, kim jest
Autor: opolska.policja.gov.pl Brzeg: Rowerzysta zginął potrącony przez taksówkę. Nie wiadomo, kim jest
Części z aut kradzionych w całej UE. Są warte fortunę!