Opole. Jak znaleźć grób na cmentarzu? Wyszukiwarka grobów

i

Autor: Mgorecki/wikimedia Opole. Jak znaleźć grób na cmentarzu? Wyszukiwarka grobów

Jak znaleźć grób na cmentarzu w Opolu? Działa WYSZUKIWARKA GROBÓW!

2020-10-17 12:00

Osoby odwiedzające opolskie cmentarze mają do dyspozycji wyszukiwarkę grobów. Na Cmentarzu Komunalnym w Opolu łatwo się zgubić, zwłaszcza, kiedy rzadko odwiedzamy tę nekropolię. Naprzeciw wychodzi Zakład Komunalny w Opolu, który udostępnia internetową wyszukiwarkę grobów.

Wyszukiwarka grobów, czyli opolski Grobonet nie jest nazbyt popularna, a może znacznie ułatwić odnalezienie się w miejskiej nekropolii. To rozwiązanie, które wskaże nam "adres" poszukiwanego zmarłego, czyli numer alejki, sektora, rzędu, a nawet numer grobu.

Opole. Wyszukiwarka grobów. Jak nie zgubić się na cmentarzu?

W wyszukiwarce wystarczy wpisać dane poszukiwanej osoby zmarłej: imię i nazwisko, a rozległa baza danych wskaże konkretne miejsce spoczynku. Pod wynikiem pokaże się także mapka, za pomocą której trafimy do celu.

Za pomocą tej samej strony - jeśli nie chcemy szukać konkretnej alejki - możemy trafić na miejsce za pomocą GPS. Wystarczy kliknąć ikonę lokalizacji, a Grobonet zaprowadzi nas za pomocą nawigacji. Poza tym, znajdziemy też funkcję opłacenia miejsca na cmentarzu, czy... zapalenia znicza!

Wyszukiwarkę grobów znajdziesz TUTAJ

Jabłkiem w koronawirusa. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 134