Kolejne nielegalne salony gier. Opolska KAS wchodziła Z DRZWIAMI! [ZDJĘCIA]

2020-08-13 17:25 Michał Górecki
Opolskie. Nielegalny hazard. Mundurowi wchodzili z drzwiami!
Autor: KAS Opolskie. Nielegalny hazard. Mundurowi wchodzili z drzwiami!

Na Opolszczyźnie Krajowa Administracja Skarbowa odkrywa kolejne nielegalne salony gier. Tym razem, trzy takie miejsca zlikwidowano w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Policjanci musieli wchodzić z drzwiami.

W ciągu ostatnich dni funkcjonariusze opolskiej KAS przeprowadzili kolejne kontrole nielegalnych salonów gier. Poprzednie poskutkowały m.in. odkryciem "nowego trendu". O tamtych nalotach możesz przeczytać TUTAJ.

We wszystkich trzech nielegalnych lokalach (w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim) mundurowi musieli wchodzić z drzwiami. Użyli do tego specjalnego sprzętu, bo - jak tłumaczą - pomimo wezwań, obsługa nie zamierzała ich wpuścić.

W sumie we wszystkich trzech salonach zatrzymano 14 nielegalnych automatów do gier hazardowych. W tych sprawach Urząd Celno-Skarbowy w Opolu prowadzi postępowania karne skarbowe i administracyjne.

Warto przypomnieć, że w puli jest kara pozbawienia wolności (do 3 lat), pieniężna (do 100 tys. za jeden automat), lub obie na raz. To nie odstrasza amatorów gier hazardowych.

Newsy SE 13.08

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.