Tragiczna śmierć pod Brzegiem. Na DK 94 zginął 4-letni chłopiec [ZDJĘCIA]

i

Autor: opolska.policja.gov

MAKABRA pod Brzegiem. 4-latek nie żyje. Co z TAJEMNICZYM kierowcą? Potrzebni świadkowie [ZDJĘCIA]

2021-03-17 9:52

Makabryczny wypadek na drodze krajowej 94 pod Brzegiem (woj. opolskie). Na miejscu tragedii pracowali policjanci z KPP w Brzegu pod nadzorem prokuratury. Z oficjalnych informacji przekazywanych przez służby wynika, że w zderzeniu brały udział dwa pojazdy; 4-letni chłopczyk zginął na miejscu, pozostałe 4 osoby z obrażeniami trafiły do szpitala. Nieoficjalne doniesienia wskazują na tajemniczy, trzeci samochód, który miał zniknąć po wypadku.

We wtorek 16 marca, około godziny 16:15 na drodze krajowej 94 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 27-letnia kobieta kierująca fordem z nieustalonych - jak dotąd - przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z volkswagenem, w którym jechało dwoje dorosłych i dwoje dzieci. W wyniku poniesionych obrażeń na miejscu, mimo podjętych prób reanimacji, zginął 4-letni chłopiec. Pozostałe 4 osoby uczestniczące w zdarzeniu, z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Na odcinku drogi, na którym doszło do wypadku, pracował prokurator, policjanci ruchu drogowego i grupa dochodzeniowo-śledcza. Zadaniem funkcjonariuszy jest teraz szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego wypadku. Droga była zamknięta, wytyczano objazdy, m.in. przez ul. Brzeską przez Skarbimierz.

Uderzył go młotkiem i zakopał pod ziemią - zwierzę przeżyło

Tajemniczy, trzeci kierowca?

Natychmiast po wypadku pojawiły się doniesienia o tajemniczym, trzecim kierowcy, który miał uciec z miejsca zdarzenia. Na razie policja nie potwierdza tych doniesień.

- Na tę chwilę apelujemy do kierowców posiadających informacje w sprawie wypadku, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu lub kontakt telefoniczny - komentuje oficer prasowa aspirant Patrycja Kaszuba i dodaje, że pomocne mogą być także nagrania z kamer samochodowych pojazdów jadących w tym czasie trasą na której doszło do zdarzenia.

Nad szczegółami tragedii pracuje także prokuratura. Z policją ws. wypadku można się kontaktować pod numerem telefonu: 47 86 33 203.

Nasi Partnerzy polecają