Master Truck 2020 Opolska Nowa Wieś [piątek 17.07.2020 PROGRAM, ZASADY, CENY]

2020-07-16 7:37 Michał Górecki
Master Truck
Autor: Marcin Michalski

Master Truck 2020, Opole, Opolska Nowa Wieś. Pokaz najpiękniejszych tuningowanych ciężarówek już w piątek 17 lipca na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi Królewskiej. Jak obiecuje organizator, atrakcji nie zabraknie, miejsc też nie. Ale nie zabraknie też zasad. Bez maseczki ani rusz.

Master Truck 2020 Opole, lotnisko na Nowej Wsi Królewskiej. To największa motoryzacyjna impreza wystawienniczo-rekreacyjna, która co roku bije rekordy frekwencji. Pojawiają się widzowie i przedsiębiorcy z całej Europy. To w sumie trzy dni motoryzacyjnego show, gier, konkursów, koncertów, pokazów, targów i wystaw. I w końcu - wybory tej najpiękniejszej. Ciężarówki!

Master Truck 2020 Opole. Co na imprezie? Jakie samochody zobaczymy?

[...] dużo old timerów. Bardzo mocna ekipa z Niemiec, są samochody ze Szwecji, z Holandii, z Czech, Słowacji. Będą też czołgi i samochody, które na placu będą się rozbijać

- mówi organizator Andrzej Wachowski.

Master Truck 2020. Czy trzeba się zapisywać? Ile kosztuje wejście?

Nie. Organizatorzy przekonują, że miejsca wystarczy dla wszystkich. To w końcu lotnisko. Na bramkach będziemy musieli kupić kartę do głosowania (Master Truck Of The Public), która upoważnia nas do wzięcia udziału w wydarzeniu przez jeden dzień. Kosztuje 40,00 zł.

Master Truck w maseczkach

Najważniejsza zasada, wyróżniająca tegoroczną edycję od poprzednich to maseczka ochronna. Jest obowiązkowa i można ją kupić na stoisku na miejscu.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.