Koszmarna tragedia!

Zwłoki dwojga małych dzieci w Opolu. W mieszkaniu była też ranna kobieta. Szokujące doniesienia

2023-08-29 21:30

Niewyobrażalny dramat w Opolu. Jak poinformował Polsat News, w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki dwojga dzieci. W mieszkaniu przebywała też ranna kobieta. Według nieoficjalnych ustaleń Polsatu, dzieci zostały zamordowane.

Koszmar w Opolu. Nie żyje 2 dzieci. Wstrząsające okoliczności tragedii

Do makabrycznego odkrycia doszło we wtorek (29.08) około godz. 17. To wtedy operator numeru alarmowego 112 odebrał zgłoszenie o przerażającej treści. W domu na przedmieściach Opola znaleziono ciała dwojga dzieci. Jak poinformował Polsat News, który jako pierwszy podał tę wiadomość, chodzi o dzieci w wieku przedszkolnym. W mieszkaniu miała również przebywać ranna kobieta. Według nieoficjalnych ustaleń Polsatu oraz Interii, to ona prawdopodobnie zamordowała dzieci. Ojciec odkrył zwłoki, gdy wrócił do domu.

Około godz. 17 we wtorek otrzymaliśmy zgłoszenie o odnalezieniu ciał dwójki dzieci na jednej z posesji w powiecie opolskim. Od tej pory trwają działania policji i prokuratury, by wyjaśnić okoliczności tragicznego zdarzenia - powiedziała PAP sierż. sztab. Marta Białek z zespołu prasowego KWP w Opolu.

Okoliczności tej tragedii ustalają policjanci pracujący pod nadzorem prokuratora.

Trzymał dziecko za rączkę, huknął w nich samochód. Dramat na przejściu w Tarczynie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany