Opolskie. Basia z OSP Michałowice zginęła na drodze. 26-latka była w 9. miesiącu ciąży

 Opolskie. Nie żyje 26-letnia Basia z OSP Michałowice. Była w 9. miesiącu ciąży
Autor: Facebook: OSP Michałowice Opolskie. Nie żyje 26-letnia Basia z OSP Michałowice. Była w 9. miesiącu ciąży

Dramat rozegrał się w niedzielę, 2 maja na drodze krajowej numer 41 z Prudnika do Nysy. W miejscowości Niemysłowice doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Niestety, jak poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna Michałowice, w wypadku zginęła ich koleżanka – Basia. 26-letnia kobieta była w 9. miesiącu ciąży: „Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!” - napisali druhowie. Ta tragedia rozdziera serce.

Śmiertelny wypadek w m. Niemysłowice

Do wypadku doszło w niedzielę, 2 maja na trasie z Prudnika do Nysy. Jak wynika z informacji przekazanych przez PAP, według wstępnych ustaleń policji, prowadzący osobowego citroena 25-latek zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym volvo. Za jego kierownicą siedział 53-latek. Okoliczności i przyczyny wypadku będzie wyjaśniała policja pod nadzorem prokuratora. Ranne zostały trzy osoby, jedna z nich zmarła. Jak się okazuje, w wyniku wypadku zmarła 26-letnia Basia, która należała do OSP Michałowice. Kobieta była w 9. miesiącu ciąży.

Zobacz też: Wrocław. Nie żyje 31-letni strażak i ratownik medyczny. Marcin walczył z COVID-19

Nie żyje Basia z OSP Michałowice. Była w ciąży

Jak informuje portal OSP.PL, trzy osoby zostały ranne w wyniku wypadku w miejscowości Niemysłowice. To 26-letni kierowca citroena i 26-letnia pasażerka, będąca 9. miesiącu ciąży, a także 53-letni kierowca volvo. Niestety, nie udało się uratować życia 26-latki i jej dziecka. 26-letnia kobieta udzielała się w OSP Michałowice. O śmierci koleżanki poinformowali druhowie

- Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! - poinformowali na Facebooku.

Pogrzeb Mai Kostrzewy, która zmarła wskutek wypadku na torze motocrossowym w Lipnie