Strefa Kibica w Opolu. Wszystkie mecze Euro 2021 w jednym miejscu. Opolanie bezlitośni! "Emocje szybko opadną"

2021-06-10 9:35
Czy strefy kibica będą podczas EURO 2020?
Autor: Archiwum Eska

Strefa Kibica w Opolu. Wszystkie mecze Polaków w jednym miejscu w Opolu na Małym Rynku. Pierwszy mecz Euro 2021 już 14 czerwca. Biuro Prasowe miasta zdradziło pierwsze szczegóły dotyczące Strefy kibica w Opolu.

Strefa Kibica w Opolu

Wszystkie mecze reprezentacji Polski będzie można oglądać na Małym Rynku w Opolu. Miasto zorganizowało specjalną strefę kibica, w której spotkania można śledzić na dużym telebimie. Jak przekonują: jest przystosowany do oglądania meczów niezależnie od pogody – czy słońce, czy deszcz. Do tego, o dobrą atmosferę ma zadbać DJ, czy osoby odpowiedzialne za malowanie twarzy w biało-czerwonych barwach. Biuro urzędu enigmatycznie dodaje, że to nie wszystkie atrakcje, które pojawią się na miejscu. 

Opolanie bezlitości! "Emocje szybko opadną"

Część mieszkańców tłumi emocje już na początku, przypominając o kondycji drużyny. Pod postem prezydenta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego, niektórzy przekonują:

Szkoda zachodu, Panie prezydencie

Po specyfice gry, to słabo ich widzę. I hit lata "nic się nie stało". Oby to nie była przepowiednia

Po wczorajszym meczu to w sumie tak w sam raz zaplanowane na 3 spotkania

Euro 2021. Wszystkie mecze reprezentacji Polski [daty]

Polacy, pod wodzą Paulo Sousy, w grupie E będą rywalizować ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją. Ze względu na kontuzje Arkadiusza Milika, Krzysztofa Piątka czy Krystiana Bielika, poziom trudności wyjścia z grupy szacuje się jako niezwykle wysoki.

Polska - Słowacja [14 czerwca, 18.00]

Pierwszy mecz na mistrzostwach Europy Polacy rozegrają już w poniedziałek, 14 czerwca. O 18:00 biało-czerwoni zmierzą się ze Słowacją.

Polska - Hiszpania [19 czerwca, 21.00]

Pięć dni później, czyli w sobotę 19 czerwca o godz. 21:00, kadrę czeka najtrudniejsze zadanie. O 21:00 o trzy punkty w grupie będą rywalizować z Hiszpanią.

Polska - Szwecja [23 czerwca, 18.00]

Ostatni mecz w grupie przypada na środę 23 czerwca. O 18:00 Polacy podejmą Szwecję.

Wszystkie te mecze będzie można oglądać na Małym Rynku w Opolu.

Reprezentacja Polski przyjechała do Gdańska