STRIPTIZ i wyżerka! Radny PiS długo nie zapomni tej sesji! Ale WPADKA! [WIDEO]

2020-10-30 14:15 Michał Górecki
Ale WPADKA! Radny rozbiera się na sesji i wcina frytki! [WIDEO]
Autor: Rad Powiatu Brzeskiego Ale WPADKA! Radny rozbiera się na sesji i wcina frytki! [WIDEO]

Epidemia zapoznała nas z nowym rodzajem rozrywki: śledzenie wpadek samorządowców. Wideokonferencje w niektórych przypadkach wymagają kontaktu wzrokowego, a ta technologia lubi płatać figle! Tym razem na świecznik trafił radny z PiS Klemens Jakubowski, który najwyraźniej... zapomniał, że nie tylko on może obserwować swoich kolegów! W czwartek odbyła się Sesja Rady Powiatu Brzeskiego (woj. opolskie). Zobaczcie striptiz i wyżerkę radnego podczas sesji.

W czwartek 29 października Klemens Jakubowski radny PiS brał udział w posiedzeniu Rady Powiatu Brzeskiego. W trakcie obrad kilkakrotnie odchodził od swojego komputera, po czym w końcu... urządził swoim kolegom i koleżankom striptiz i widowiskową ucztę! W menu radnego znalazły się głównie frytki. Na tym wciąż nie koniec. W pewnym momencie samorządowiec ściąga z siebie koszulę!

Zobaczcie nagranie z sesji Rady Powiatu Brzeskiego! Radny urządził istny striptiz [WIDEO]

"Striptiz" RADNEGO! Ta sesja Rady Powiatu przejdzie do historii!

Striptiz radnego! Co tam się stało?! Przewodniczący: "Widziałem to"

Żeby ustalić okoliczności niecodziennego zachowania radnego, skontaktowaliśmy z Przewodniczącym Rady Powiatu Brzeskiego. Janusz Jakubów (Kukiz'15) nie kryje uśmiechu.

- Ja nie mogłem zwrócić uwagi na forum bo nie wypadało mi. Miałem w tym czasie trzy panele do obsługiwania rady: wspólny, ze ze wszystkimi radnymi, osobny dotyczący porządku sesji i tablet do głosowania. Podczas obrad skupiam się przede wszystkim na pilnowaniu porządku i kolejności głosowania - przekazuje nam Jakubów.

Przewodniczący przyznaje jednocześnie, że zwrócił uwagę na dziwne ruchy radnego Jakubowskiego. - Widziałem, że się dziwnie kręci, ale nie sposób było przewidzieć, że będzie się tak zachowywał, tak nieracjonalnie. Na początku sesji ostrzegałem zresztą, że sesja jest nagrywana i transmitowana - komentuje.

Czy radny w istocie zdawał sobie sprawę z tego, że jest doskonale widoczny? Tego nie wiadomo, nie udało nam się skontaktować z samorządowcem. Wiele wskazuje jednak na to, że powinien zdawać sobie sprawę, że kamera działa w obie strony.

- na początku sesji były jakieś problemy z jego kamera, ale później zostały rozwiązane. Miał świadomość chyba, że jego kamera działa. Widząc innych, mógł wydedukować, że i on jest przez innych widziany - zastanawia się przewodniczący.

dr Mirosław Oczkoś: Kaczyński jest bezradny. Już wie, że nie będzie zbawcą narodu [Super Raport]