TAK zarabiali na CHORYCH dzieciach w internecie! Obrzydliwa akcja [WIDEO]

2020-05-15 11:35
TAK zarabiali na chorych dzieciach! Ta sprawa obiegła cała Polskę!
Autor: policja.gov.pl TAK zarabiali na chorych dzieciach! Ta sprawa obiegła cała Polskę!

Przestępcza para ma na swoim koncie szereg oszustw internetowych; wyłudzali za pomocą aukcji i stron fundacji, które zbierają na chore dzieci. Pieniądze nigdy nie trafiły do żadnego potrzebującego dziecka. Sprawa wciąż jest rozwojowa, bo policjanci ciągle szukają pokrzywdzonych osób. Ta sprawa obiegła już cały kraj!

Jak ustaliliśmy, chodzi o dwudziestoletnią kobietę, mieszkankę Dąbrowy Górniczej i jej partnera, rówieśnika. Za pomocą aukcji internetowych mieli wyłudzać od darczyńców m.in. kosmetyki, biżuterię i sprzęt RTV. Do przestępczej działalności wykorzystywali strony fundacji zbierającej fundusze na leczenie chorych dzieci. Pieniądze z aukcji nigdy nie trafiły na konto osób potrzebujących, a ich proceder obiegł już cały kraj!

Czytaj też: Koniec z MASECZKAMI w Opolu? Nie wiadomo, bo nikt nie ma danych

TAK zarabiali na chorych dzieciach! Bonnie i Clyde z Dąbrowy Górniczej działali w całym kraju

Jak działała zbrodnicza para z Dąbrowy Górniczej?

Podejrzani po wygranej licytacji przedstawiali sfałszowany dowód wpłaty, a następnie z paczkomatów odbierali wylicytowane przedmioty. Przez to, pieniądze nigdy nie trafiały na konta chorych dzieci

- mówi Robert Chmielewski, z policji w Namysłowie, bo właśnie tam, ofiarą padł m.in. mały chłopiec, który zbierał pieniądze na swoje leczenie (potrzebował ok. 10 milionów złotych).

Czytaj też: "Jeśli dojdzie do publikacji, będzie zaostrzenie sytuacji". W pandemii strach idzie pod rękę z AGRESJĄ!

Według ustaleń policji, Bonnie i Clyde z Dąbrowy Górniczej w ten sposób zgarnęli blisko 10 tysięcy złotych. Te pieniądze pozyskali głównie w formie sprzętu RTV, kosmetyków i perfum.

To wciąż nie koniec! Ich bilans może być o wiele większy!

Policja przyznaje, że charakter sprawy wciąż jest rozwojowy. Na razie ustalono kilkanaście oszukanych osób z całej Polski, a kolejne zgłoszenia wciąż spływają. Nie wiadomo, ile osób udało im się oszukać, a tym samym, ile tak naprawdę pieniędzy wyłudzili w ten sposób.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Groby polskich homoseksualistów. Niezapomniani