Zamachowski i Malajkat reżyserują studentów! Wkrótce premiera!

2019-11-20 9:44
Nyski Dom Kultury będzie sceną dla studentów
Autor: Pixabay Wojciech Malajkat i Zbigniew Zamachowski wyreżyserują musical studentów z Nysy

Studenci z Wydziału Jazzu z Nysy będą mieli okazję pracować z najlepszymi! Wojciech Malajkat i Zbigniew Zamachowski podjęli się reżyserowania musicalu, który już w piątek (22 listopada) w Nyskim Domu Kultury!

Jak poinformowała redakcja portalu "ilovenysa", studenci Wydziału Jazzu w Nysie przygotowywali się do tej sztuki przez ostatni rok.

Podczas inauguracji poprzedniego roku akademickiego, studenci mieli podać szczątkowe informacje nt. musicalu, ale na datę widzowie musieli czekać ponad rok. Pojawiła się na stronie szkoły we wtorek (19 listopada).

Aktorzy łączą siły z wykładowcami

Za reżyserię odpowiedzialni będą nie tylko Wojciech Malajkat i Zbigniew Zamachowski. Musical jest kooperacją aktorów z wykładowcami nyskiej uczelni. 

Ciało pedagogiczne zadbało o oprawę, Nyski Dom Kultury o miejsce

Wykładowcy w postaci Piotra Barona (w roli dyrygenta) Romana Hudasza (w roli scenarzysty i muzyka) oraz Michała Kaczmarczyka (w roli scenografa) zadbali o oprawę, a Nyski Dom Kultury o odpowiednie miejsce.

Wstęp na musical będzie bezpłatny. Redakcja "ilovenysa" przypomina jednak, że sztuki studentów Wydziału Jazzu zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Prognozowane kolejki!