13-latek utopił się w przydomowym basenie! Koszmarny wypadek na Mazowszu!

2020-07-03 15:47 Michał Michalak
13-latek utopił się w przydomowym basenie! Koszmarny wypadek na Mazowszu!
Autor: Engin_Akyurt/cc0/Pixabay.com Chłopiec utopił się w przydomowym basenie w miejscowości Kożuszki-Parcel na Mazowszu, zdj. ilustracyjne

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek 2 lipca w miejscowości Kożuszki-Parcel w powiecie sochaczewskim na Mazowszu. 13-latek przebywał razem z innymi członkami rodziny na terenie należącego do nich gospodarstwa i znienacka wskoczył do przydomowego basenu, który miał 1,2 metra głębokości. Chłopiec nie wypłynął już jednak na powierzchnię i utopił się.

13-latek utopił się w przydomowym basenie w czwartek 2 lipca w miejscowości Kożuszki-Parcel w powiecie sochaczewskim na Mazowszu. Do koszmarnego wypadku doszło w czasie, gdy chłopiec przebywał razem ze swoją rodziną na terenie należącego do nich gospodarstwa. 13-latek postanowił nagle wskoczyć do basenu, który miał 1,2 m głębokości, ale nie wypłynął już na powierzchnię, tylko w nim utonął.

Jak informuje Paweł Rynkiewicz z policji w Sochaczewie, przyczyną koszmarnego wypadku mógł być szok termiczny wywołany kontaktem z zimną wodą - w czasie gdy temperatura powietrza wynosiła ok. 25 stopni - który doprowadził do zatrzymania akcji serca. Wedle drugiej wersji 13-latek mógł też zachłysnąć się wodą.

Ostateczna przyczyna śmierci nie zostanie jednak ujawniona, jako że na prośbę rodziny prokuratura wydała jej ciało 13-latka, rezygnując z przeprowadzenia sekcji zwłok.

Kobieta utknęła autem na przejściu kolejowym

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.