Wypadek w Gawłowie! 3- i 7-latka poważnie ranne! Jedna z nich trafiła do Płocka!

2020-07-03 13:14 Michał Michalak
Wypadek w Gawłowie! 3- i 7-latka poważnie ranne! Jedna z nich trafiła do Płocka!
Autor: KPP w Sochaczewie Jeden z uczestników wypadku w Gawłowie wiózł troje dzieci, choć nie miał uprawnień

Obie dziewczynki doznały poważnych obrażeń w wyniku zderzenia osobowego daewoo i osobowego seta w Gawłowie. Według wstępnych ustaleń kierujący drugim autem skręcał w lewo, ale nie upewnił się, czy z przeciwnego kierunku nie nadjeżdża drugie, i wjechał prosto w inny samochód, którego kierowca wyprzedzał akurat inne pojazdy. Daewoo jechało troje dzieci, z których 3- i 7-latkę zabrało LPR.

Poważnie ranne 3- i 7-latka trafiły śmigłowcem do szpitali w, odpowiednio, Płocku i Warszawie. Obrażeń nie odniosło na szczęście trzecie dziecko podróżujące osobowym daewoo, ale interweniujący na miejscu policjanci z Sochaczewa ustalili, że jego kierowca nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Mimo wszystko winę za doprowadzenie do wypadku w Gawłowie ponosi, według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca osobowego seta. To on, skręcając w lewo, nie upewnił się, że z przeciwnego kierunku nie nadjeżdża inne auto.

Jak dodaje policja w Sochaczewie, kierowcy obu aut byli trzeźwi. Do wypadku doszło 27 czerwca, ale wszystkie okoliczności zdarzenia znane są dopiero teraz.

Wypadek na DK1 koło Częstochowy! Zderzenie ciężarówek z autokarem, wielu rannych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.