Groza na parkingu! 2-letnie dziecko WYPADŁO jej z rąk. Nieodpowiedzialna matka z Teresina

2020-09-21 17:08 Maciej Brzeziński
2-letnie dziecko WYPADŁO jej z rąk na parkingu! Nieodpowiedzialna matka z Teresina
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe 2-letnie dziecko WYPADŁO jej z rąk na parkingu! Nieodpowiedzialna matka z Teresina

Bulwersująca sytuacja na terenie jednego z parkingów w Teresinie (pow. sochaczewski). Kobieta podczas wsiadania do auta... upuściła małe dziecko! Świadek całego zdarzenia wezwał policję, która nie miała litości dla nieodpowiedzialnej matki!

Do zdarzenia doszło w piątek (18 września). Kobieta pojechała na zakupy z 2-letnim dzieckiem. W trakcie wsiadania do auta upuściła malucha. Wszystko działo się na oczach świadka, który zachował się wzorowo.

- Swoim wyglądem i zachowaniem zwróciła uwagę 29-letniego mężczyzny, który zaniepokojony wyszedł za kobietą ze sklepu i widział, że podczas otwierania drzwi, kobieta upuściła chłopca na kostkę parkingową.- przekazała mł. asp. Agnieszka Dzik.

Mężczyzna nie pozwolił odjechać kobiecie i być może zapobiegł wielkiej tragedii. Policja, która przyjechała na miejsce w pierwszej kolejności sprawdziła trzeźwość kobiety. Badanie alkomatem wykazało, że 35-latka ma blisko 3,5 promila alkoholu!

Mundurowym nie pozostało nic innego, jak przewiezienie kobiety do aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty dotyczące kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i narażenia dziecka na utratę zdrowia i życia. Do wszystkiego się przyznała.

W międzyczasie wezwano ojca małego dziecka oraz karetkę pogotowia. Lekarz nie stwierdził u niego żadnych obrażeń więc spokojnie mógł zostać zabrany przez opiekuna. Sprawą nieodpowiedzialnej matki zajmie się prokuratura i sąd.

- W poniedziałek policjanci przekażą także materiały w sprawie 35-latki do sądu rodzinnego i ośrodka pomocy społecznej - dodała Agnieszka Dzik.

Policjanci bardzo dziękują mieszkańcowi Teresina za zdecydowaną reakcję i postawę godną naśladowania.

Policjanci eskortowali dziecko do szpitala

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.