Płock. Dziecko wypadło jej z wózka na ulicę! "Nawet nie zauważyła" [WIDEO]

2020-09-18 19:26 Michał Michalak
Płock. Dziecko wypadło z wózka na ulicę! Szła w niedozwolonym miejscu i nawet nie zauważyła
Autor: Urząd Miasta Płocka Dziecko wypadło z wózka na ulicę Wyszogrodzką w Płocku

Dziecko wypadło z wózka kobiecie, która razem z inną osobą przechodziła w niedozwolonym miejscu ulicę Wyszogrodzką w Płocku. W pierwszej chwili młoda dziewczyna nawet tego nie zauważyła, bo dziecko wypadło na ulicę w momencie, gdy weszła ona na jezdnię, a później z powrotem na trawnik. Maluszkowi na szczęście nic się nie stało, ale sprawą zajęła się policja w Płocku.

Jak informuje Petronews, dziecko wypadło na ulicę Wyszogrodzką w Płocku w czwartek ok. godz. 19. Do zdarzenia doszło w momencie, gdy prowadząca wózek kobieta próbowała przekroczyć ulicę w niedozwolonym miejscu. Młoda dziewczyna, której towarzyszyła inna kobieta, najpierw weszła na jezdnię, a widząc nadjeżdżające samochody, wróciła się na trawnik i przez chwilę nawet nie zauważyła, że dziecko wypadło z wózka na ulicę. Całą sytuację nagrała siedząca w znajdującym się nieopodal samochodzie kobieta, a sprawą zajęła się już policja w Płocku.

- W tej sprawie policjanci już wszczęli czynności sprawdzające w kierunku podejrzenia popełnienia przestępstwa narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - mówi Petronews rzecznik policji w Płocku Marta Lewandowska.

Płock. Czy awaria sygnalizacji doprowadziła do poważnego wypadku? Dwie osoby w szpitalu

Samochód wjechał na teren poznańskiego ZOO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.