Gostynin. UDUSIŁ dziewczynkę, a dwie inne molestował. Może trafić do ośrodka dla "bestii"!

2020-09-18 16:47 Michał Michalak
UDUSIŁ dziewczynkę, a dwie inne molestował. Może trafić do ośrodka dla bestii w Gostyninie!
Autor: Rpo.gov.pl Mirosław B., który udusił dziewczynkę, a dwie inne molestował, wyszedł już na wolność - mimo to może trafić do ośrodka dla "bestii" w Gostyninie (na zdjęciu)

Ważą się losy Mirosława B, który udusił dziewczynkę, a dwie inne molestował. Mężczyzna odsiedział za to karę 25 lat więzienia i wyszedł na wolność 4 września br. Zamieszkał w domu, w którym żył jego ojciec. Nadal pilnują go policjanci, ale nie przekonuje to tamtejszych mieszkańców, którzy sami odprowadzają i odbierają dzieci ze szkoły. Mirosław B. może teraz trafić do ośrodka dla "bestii" w Gostyninie.

UDUSIŁ dziewczynkę, a dwie inne molestował

Jak informują Onet.pl/Gazeta Krakowska, Mirosław B. udusił dziewczynkę, a dwie inne molestował, za co odsiedział karę 25 lat więzienia. Pierwszego przestępstwa dopuścił się 26 lipca 1987 r., gdy zaciągnął w odosobnione miejsce 10-letnią Lidię i dotykał jej miejsc intymnych. 7 lat później związał 12-letnią Agnieszkę, ale ta zdołała się uwolnić i mu uciekła. 14 czerwca 1995 r. mężczyzna dopadł 10-letnią Basię, a później udusił dziewczynkę, przykrywając jej twarz kurtką. Sześć dni później dopuścił się kolejnego molestowania, którego ofiarą padła 9-letnia Ania.

Czy trafi do ośrodka dla "bestii" w Gostyninie?

Jak informują Onet.pl/Gazeta Krakowska, Mirosław B., który udusił dziewczynkę, a dwie inne molestował, wyszedł na wolność 4 września br. Mężczyzna zamieszkał w małej miejscowości między Dąbrową Tarnowską a Mielcem, gdzie wcześniej żył jego ojciec. Cały czas towarzyszy mu policja, dlatego mieszkańcy szybko się zorientowali, że lepiej trzymać się od niego z daleko. Ludzie omijają go szerokim łukiem i sami odprowadzają i zabierają dzieci ze szkoły.

Jak informują Onet.pl/Gazeta krakowska, mimo że Mirosław B. wyszedł na wolność, może trafić do ośrodka dla "bestii" w Gostyninie. Wnioskuje o to dyrekcja Zakładu Karnego w Rzeszowie, która twierdzi, że mężczyzna nadal jest niebezpieczny. Ostateczną decyzję w tej sprawie ma podjąć tamtejszy sąd okręgowy. Tymczasem Mirosław B. czeka, by móc zobaczyć się ze swoim ojcem, którego nie widział ponad 20 lat.

- (...) zabrali go do zakładu opiekuńczo-leczniczego. Miesiąc przed moim wyjściem z więzienia. Ojciec ma prawie 92 lata. Przez koronawirusa nie mogę go odwiedzać. Bardzo bym tego chciał. Na razie nikogo nie wpuszczają (...) - mówi Onet.pl/Gazecie Krakowskiej mężczyzna, który udusił dziewczynkę, a dwie inne molestował.

Czy mężczyzna trafi do Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie, zwanego inaczej ośrodkiem dla "bestii"? Przekonamy się niebawem.

Szczawin Kościelny. Kilka strasznych chorób w malutkim ciele Wiktorii. ,,Mamo, kiedy wreszcie to się skończy..."

Młoda policjantka strzeliła w skroń synkowi, a sobie w usta. Znamy wyniki sekcji zwłok.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.