Baboszewo. Zamknął się w aucie i podłączył rurę do tłumika! Jego ciało znalazł syn

2020-09-14 15:35 Michał Michalak
Baboszewo. Zamknął się w aucie i podłączył rurę do tłumika! Jego ciało znalazł syn
Autor: kuanish-sar/cc0/Pixabay.com Mieszkaniec Baboszewo zamknął się w aucie, by najprawdopodobniej popełnić samobójstwo - jego ciało znal

Do wielkiej tragedii doszło w Baboszewie niedaleko Płońska. Mieszkający tam 51-latek zaczekał, aż wszyscy domownicy opuszczą posesję, po czym wyjechał swoim samochodem na podjazd przed domem. Mężczyzna zamknął się w środku i podłączył plastikową rurę do tłumika w taki sposób, by kierowała spaliny do wnętrza auta. 51-latek zmarł, a jego ciało znalazł syn.

Jak informuje Płońsk w Sieci, ciało mężczyzny z Baboszewa, który zamknął się w aucie, znalazł jego syn w czwartek 10 września ok. godz. 13. 51-latek zaczekał, aż wszyscy domownicy opuszczą posesję, i wyjechał swoim samochodem na podjazd przed domem. Później podłączył do tłumika plastikową rurę w taki sposób, by skierować spaliny do środka. Następnie mężczyzna zamknął się w aucie i uruchomił silnik, a w wyniku zatrucia spalinami zmarł. Jego syn, który wezwał służby ratownicze. Na miejsce przyjechały dwie karetki, a ratownicy podjęli jeszcze próbę reanimacji mężczyzny, ale bez skutku.

- (...) Z tego, co ustaliliśmy, mężczyzna ten leczył się psychiatrycznie. Nasze postępowanie prowadzimy przede wszystkim pod kątem samobójstwa. Zostanie zlecona sekcja zwłok 51-latka - mówi Płońskowi w Sieci Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

Ostrołęka. 16-latka próbowała skoczyć z mostu! Brawurowa akcja policjanta!

Dramat staruszki z Otwocka. Samotna, umierała z bólu, bez jedzenia i wody

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.