NIE ŻYJE 17-latek spod Płocka. Prokuratura ujawnia, co się wydarzyło

2020-09-18 16:51 Michał Michalak
NIE ŻYJE 17-latek spod Płocka. Prokuratura ujawnia, co się wydarzyło
Autor: KMP w Płocku 17-letni Kamil M. spod Płocka popełnił samobójstwo - prokuratura w Płocku bada, czy ktoś go do tego nakłaniał

17-latek spod Płocka to Kamil M., który mieszkał w Nowej Wsi w gminie Staroźreby. Chłopak wyszedł z domu 31 sierpnia, a kilka dni później zaczęli go szukać funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Ciało 17-latka spod Płocka znaleziono w minionym tygodniu, a sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Płocku, który ujawnia, co się wydarzyło.

Kamil M., 17-latek spod Płocka, popełnił samobójstwo. Chłopak wyszedł z domu w Nowej Wsi w gminie Staroźreby 31 sierpnia, nikogo nie informując. 3 września funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku włączyli się w poszukiwania nastolatka, którego ciało ujawniono w minionym tygodniu. Prokuratura Rejonowa w Płocku wszczęła w tej sprawie śledztwo, którego celem jest ustalenie, czy ktoś pomagał lub nakłaniał 17-latka spod Płocka do targnięcia się na własne życie.

To niestety niejedyne próby samobójcze w ostatnich dniach. W minionym tygodniu 16-letnia mieszkanka Ostrołęki przeszła barierki i próbowała skoczyć z Mostu Madalińskiego. Tego samego dnia, tj. w czwartek 10 września mieszkaniec Baboszewa zamknął się w aucie i podłączył rurę do tłumika.

Młoda policjantka strzeliła w skroń synkowi, a sobie w usta. Znamy wyniki sekcji zwłok.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.