Kulisy tragedii na DK7

Banknoty wirowały w powietrzu. W aucie ofiar wypadku pod Płońskiem była ogromna kwota!

2022-10-14 11:41

Prokuratura Rejonowa w Płońsku podała, że w jaguarze, w którym zginęli 7 października 30-latka i 40-latek, znajdowało się ok. 200 tys. zł. Kobieta i mężczyzna zginęli, gdy ich auto uderzyło najpierw w bariery energochłonne, po czym dachowało i zderzyło się z jeepem i fiatem. Co stanie się z pieniędzmi, które leżały w pojeździe i były porozrzucane wokół?

Banknoty wirowały w powietrzu. W aucie ofiar wypadku pod Płońskiem była ogromna kwota!

Banknoty w kwocie ok. 200 tys. zł ujawniono w jaguarze i najbliższych okolicach auta, którym podróżowały ofiary wypadku pod Płońskiem. Do zdarzenia doszło w piątek, 7 października, gdy prowadzony przez 30-latkę pojazd wypadł z drogi krajowej nr 7 w Załuskach. Jaguar, którego pasażerem był 40-latek, uderzył w bariery energochłonne i dachował, zderzając się na przeciwległym pasie z jeepem i fiatem - trzej mieszkańcy powiatu przasnyskiego podróżujący drugim pojazdem zostali ranni, z czego dwóch trafiło do szpitala. Mieszkanka Warszawy i mieszkaniec Wrocławia zginęli na miejscu, a śledztwo ws. śmiertelnego wypadku wszczęła Prokuratura Rejonowa w Płońsku.

- Na miejscu zabezpieczono kwotę ok. 200 tys. zł, ale nie jest z nią związany żaden z wątków postępowania. Zapadła już decyzja, by pieniądze przekazać rodzinie ofiar wypadku - informują śledczy.

O sprawie napisał wcześniej Płońsk w Sieci.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Szokujący film piekarskiego ratownika medycznego. Nagranie odbija się szerokim echem w internecie

Masz już czarną skrzynkę w aucie? Niedługo mają być OBOWIĄZKOWE!

Włącz podcast i poznaj szczegóły!

Listen to "Nowe prawo w Europie. Czarne skrzynki w samochodach!" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają