Kolejny śmiertelny wypadek w Orlenie w Płocku! Makabryczny zgon 39-latka

i

Autor: Tomasz Jastrzębowski / Reporter 39-letni mężczyzna zginął na terenie Orlenu w Płocku w czasie naprawy samochodu ciężarowego

Tragiczne zdarzenie

Kolejny śmiertelny wypadek w Orlenie w Płocku! Makabryczny zgon 39-latka

2022-10-13 21:46

39-letni mężczyzna zginął na terenie Orlenu w Płocku w czasie naprawy samochodu ciężarowego. W czasie prac doszło do uruchomienia mechanizmu zwalniającego blokadę burty pojazdu, w wyniku czego przygniotła ona mężczyznę. Poszkodowany, pracownik firmy Inżynieria Rzeszów, zginął na miejscu. To drugi śmiertelny wypadek w Orlenie w Płocku w ostatnim czasie.

Kolejny śmiertelny wypadek w Orlenie w Płocku! Makabryczny zgon 39-latka

39-latek zginął w drugim od końca września wypadku na terenie Orlenu w Płocku, po tym jak dwóch mężczyzn poniosło śmierć w wyniku wybuchu pieca na jednej z instalacji. Jak informuje Gazeta Wyborcza Płock, do kolejnego śmiertelnego zdarzenia doszło w środę, 12 października, w godzinach porannych, gdy trwały prace naprawcze przy jednym z samochodów ciężarowych. Z nieznanych jak na razie przyczyn doszło do uruchomienia mechanizmu zwalniającego blokadę burty pojazdu, która spadła prosto na 39-latka, przygniatając go. Mężczyzna zginął na miejscu, a śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Płocku.

- Pomimo natychmiastowo przeprowadzonej akcji ratowniczej pracownika firmy Inżynieria Rzeszów nie udało się uratować. Rodzina objęta została przez pracodawcę pomocą psychologiczną - poinformowało Gazetę Wyborczą Płock biuro prasowe Orlenu.

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Szokujący film piekarskiego ratownika medycznego. Nagranie odbija się szerokim echem w internecie
Nasi Partnerzy polecają