Chciał przejść Narew, ale porwał go prąd! To piłkarz klubu z Mazowsza

2020-07-28 10:58 Michał Michalak
Chciał przejść Narew, ale porwał go prąd! To piłkarz klubu z Mazowsza
Autor: KMP w Ostrołęce 18-latek, który przekraczał Narew w miejscowości Laskowiec, to piłkarz klubu z Mazowsza

Służby ratownicze poszukują 18-latka, który razem z czterema kolegami chciał przejść Narew. Cała grupa weszła do rzeki na wysokości miejscowości Laskowiec na Mazowszu, gdzie wchodząc do rzeki, nie musieli nawet płynąć, bo było tam wystarczająco płytko. Po tym jak pokonali ok. 80 procent odcinka, poziom wody gwałtownie się jednak podniósł, a prąd porwał chłopaka. To piłkarz klubu z Mazowsza.

18-latka, który chciał przejść Narew, już trzeci dzień poszukują służby ratownicze. Chłopak wszedł do rzeki z czterema kolegami w niedzielę późnym popołudniem. Mieli przekroczyć rzekę na wysokości miejscowości Laskowiec na Mazowszu, ale po pokonaniu ok. 80 trasy nastolatka porwał prąd i zniknął pod wodą.

Jak informuje portal Moja Ostrołęka, 18-latek to piłkarz jednego z klubów na Mazowszu, lokalnej drużyny z terenu gminy Rzekuń niedaleko Ostrołęki. Do poszukiwań chłopaka zaangażowano łódki i grupę nurków, a na miejscu ma się także pojawić sonar. Działania są prowadzone na odcinku Narwi od Laskowca na długości kolejnych kilkunastu kilometrów.

Poszukiwania Szkota na jeziorze Dargin

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.