Ciała dzieci w Płocku. Policja poszukuje Radosława Kolasińskiego! Ojciec 8-latka opiekował się zabitymi chłopcami

i

Autor: KMP w Płocku; OSP Słupno Policja w Płocku poszukuje Radosław Kolasińskiego, który może mieć związek z zabójstwem trzech chłopców. To ojciec 8-latka, najmłodszej z ofiar

Płock. Potrójne zabójstwo dzieci. Policja szuka Radosława Kolasińskiego! Opiekował się zabitymi chłopcami [ZDJĘCIA]

2022-03-10 17:20

Policja w Płocku poszukuje Radosław Kolasińskiego, który może mieć związek z zabójstwem trzech chłopców. Ich ciała, z ranami ciętymi szyi, zostały znalezione w środę, 9 marca, w domu przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku. Poszukiwany mężczyzna ma 42 lata i jest ojcem najmłodszego z chłopców - 8-latka. Pod nieobecność matki dzieci to on się nimi zajmował.

Płock. Ciała dzieci z ranami ciętymi szyi. Policja poszukuje Radosława Kolasińskiego! To ojciec martwego 8-latka

Aktualizacja godz. 13:26

Jak informuje PAP policja w Płocku, "mężczyzna poszukiwany jest do sprawy zabójstwa trójki chłopców" i nie ma na razie statusu osoby podejrzanej o dokonanie zbrodni.

Aktualizacja godz. 13:13

Jak informuje policja w Płocku, najmłodsza z ofiar ma jednak 8, a nie 7 lat, jak podawali od środy mundurowi.

Wcześniej pisaliśmy:

Czy Radosław Kolasiński ma związek ze śmiercią trzech chłopców w Płocku? 42-letniego mężczyzny poszukuje tamtejsza policja, która właśnie wydała komunikat w tej sprawie. Ciała dzieci w wieku 8-17 lat znaleziono w środę, 9 marca, w domu jednorodzinnym przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku - na szyi każdego z nich ujawniono rany cięte. Śledztwo w sprawie potrójnego zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku. Poszukiwany przez policję w Płocku 42-latek jest ojcem najmłodszego chłopca, który miał się opiekować całą trójką pod nieobecność ich matki. W środę po południu samochód, którym poruszał się mieszkaniec Płocka, został odnaleziony w miejscowości Wykowo – w rejonie rzeki Wisły. Do działań poszukiwawczych zaangażowany został policyjny helikopter i psy tropiące. W tej chwili kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania 42-latka.

Czytaj też: Płock. Ciała dzieci z ranami ciętymi szyi. Koniec akcji poszukiwawczej. Czy znaleziono mężczyznę podejrzanego o zbrodnię? [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

Poszukiwany przez policję w Płocku mężczyzna prawdopodobnie ubrany jest w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI–TEC umieszczonym na piersi, ramieniu i plecach, szalik-typu komin w kolorze zielono-niebieskim i czapkę, buty sportowe koloru niebieskiego. Radosław Kolasiński ma specyficzny styl poruszania się: stopy do zewnątrz, chód szybki.

Poniżej zdjęcia ofiar i sprawcy: 

- Jeśli posiadasz informację o miejscu przebywania poszukiwanego bądź inne istotne informacje, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia, prosimy o pilny kontakt z Policją pod nr alarmowym 112 oraz pod nr. tel. 47 705 16 00, 47 705 16 01 - apeluje policja w Płocku.

Płock. Ciała dzieci z ranami ciętymi. Trwają poszukiwania podejrzanego o zbrodnię. To ojciec 7-latka [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Złodzieje okradali mieszkania we Wrocławiu. Znasz tych mężczyzn?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE