Płock. Ciała trzech chłopców w domu na os. Wyszogrodzka! Najmłodszy miał 7 lat

i

Autor: maistr/cc0/Pixabay.com; Andrzej Lange/Super Express Ciała trzech chłopców znaleziono w domu na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku, zdj. ilustracyjne

Tragedia w Płocku. W domu odnaleziono ciała trzech chłopców. Mieli rany cięte szyi? [AKTUALIZACJA]

2022-03-09 15:18

Ciała trzech chłopców znaleziono w domu na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku. Do makabrycznego odkrycia doszło w środę, 9 marca, przed godz. 11. Ofiary miał od 7 do 17 lat. - Na miejscu trwają intensywne czynności wykonywane pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płocku. Potrwają one wiele godzin - informuje Marta Lewandowska, rzecznik policji w Płocku.

Tragedia w Płocku. W domu odnaleziono ciała trzech chłopców. Mieli rany cięte szyi?

Aktualizacja godz. 15:18

- W wyniku zgłoszenia o braku kontaktu z nastolatkiem zamieszkałym w jednym z bloków przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku strażacy podjęli interwencję. Po wejściu do mieszkania znaleźli zwłoki trójki dzieci" - mówił PAP rzecznik komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku st. kpt Edward Mysera. Jak dodał, zgłoszenie o braku kontaktu straż pożarna otrzymała od koleżanki nastolatka, który mieszkał pod wskazanym adresem.

Czytaj też: Ciała dzieci w Płocku. Policja poszukuje Radosława Kolasińskiego! Ojciec 7-latka opiekował się zabitymi chłopcami

Wcześniej pisaliśmy:

Ciała trzech chłopców znaleziono w domu jednorodzinnym na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku - informuje Komenda Miejska Policji w Płocku. Zwłoki ofiar w wieku od 7 do 17 lat ujawniono w środę, 9 marca, przed godz. 11. - Na miejscu trwają intensywne czynności wykonywane pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płocku. Potrwają one wiele godzin. Po ich wykonaniu, nie wcześniej niż jutro Prokuratura Rejowa w Płocku przekaże więcej informacji o tym zdarzeniu. Na tę chwilę z uwagi na trwające czynności i ich dobro, nie udzielamy więcej informacji o tym tragicznym zdarzeniu - informuje Marta Lewandowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Jak informuje PAP, więcej wiadomości przekazuje za to Marcin Policiewicz z Prokuratury Rejonowej w Płocku. Jak wstępnie ustalono, na zwłokach dzieci odkryto rany cięte szyi, a na miejscu tragedii nie było innych osób poza ofiarami.

Czytaj też: Przasnysz. 19-latka w zaawansowanej ciąży ciężko ranna. 30-latkowi grozi wieloletnie więzienie!

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Okrutna zbrodnia. Rozpłatał kobiecie brzuch
Nasi Partnerzy polecają