Ostrołęka. Dzieci robiły sobie selfie z martwym psem! "Jedno z nich grzebało w jego narządach"

2021-01-11 13:51 Michał Michalak
Dzieci robiły sobie selfie z martwym psem! Jedno z nich grzebało w jego narządach
Autor: Engin_Akyurt/cc0/Pixabay.com Dwa mali chłopcy z Ostrołeki robili sobie selfie z martwym psem. Według świadka zdarzenia jeden z nich miał także "grzebać w narządach" zwierzęcia

Mieszkaniec Ostrołęki zauważył, jak dwaj chłopcy w wieku ok. 8-10 lat robili sobie na ul. Bohaterów Westerplatte selfie z martwym psem. Wedle relacji mężczyzny jeden z nich do tego "grzebał w narządach" zwierzęcia, dlatego mieszkaniec Ostrołęki zwrócił obu chłopcom uwagę i zgłosił wszystko straży miejskiej. Martwego psa usunęli pracownicy Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego.

Ostrołęka. Dzieci robiły sobie selfie z martwym psem! "Jedno z nich grzebało w jego narządach"

Jak informuje Moja Ostrołęka, do portalu napisał mieszkaniec Ostrołęki, który był świadkiem, jak dwaj chłopcy w wieku ok. 8-10 lat robili sobie selfie z martwym psem. To nie wszystko, bo jedno z dzieci miało jeszcze "grzebać w narządach" zwierzęcia, które zostało prawdopodobnie potrącone przez samochód. Mężczyzna zwrócił uwagę obu chłopcom na - jego zdaniem - bezczeszczenie ciała martwego psa i zgłosił wszystko straży miejskiej.

- Zgłoszenie dotyczące martwego psa wpłynęło do dyżurnego straży miejskiej 19.12.2020 r. (sobota). We wskazane miejsce został skierowany patrol celem potwierdzenia informacji. Na miejscu strażnicy dokonali oględzin oraz zabezpieczyli zwierzę nakrywając czarną folią do czasu usunięcia padliny. Z uwagi na dni weekendowe dyżurny SMO zgłosił w dniu 21.12. 2020 r. w godzinach porannych do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska powyższy fakt oraz wydanie zlecenia na usunięcie martwego zwierzęcia (...) - mówi portalowi Moja Ostrołęka Straży Miejskiej w Ostrołęce Ryszard Kowalewski.

Martwy pies, z którym robiły sobie selfie dzieci z Ostrołęki, został usunięty przez Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Komunalne.

Czytaj też: Ostrołęka. Nieprawdziwe oświadczenie posła PiS? Cena jego domu wzrosła o 50 procent

Czytaj też: Płock. Ciało mężczyzny na chodniku! Chwilę wcześniej widział się z kolegą?

Czytaj też: Gostynin. Pogrzeb Mirosława Kaczmarka. Dwa utwory, które skomponował. Struzik: Wielki patriota [ZDJĘCIA]

Ostrołęka. 28-latka w ciąży przeszła operację serca. Lekarze WUM zrobili to po raz pierwszy! [ZDJĘCIA]

MAKABRA. Poszła na randkę i zgniła w garażu. Kim jest ta piękna dziewczyna w złotych trzewikach?

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!