QUIZ. Andrzej Piaseczny kończy 50 lat. Jak dobrze znacie karierę "Piaska"?

2021-01-08 8:36
QUIZ. Andrzej Piaseczny kończy 50 lat. Jak dobrze znacie karierę Piaska?
Autor: Fryta 73/CC BY-SA 2.0/Wikimedia Commons; Łukasz Skrzypecki ( Flickr as 0059)/Wikimedia Commons QUIZ. Andrzej Piaseczny kończy 50 lat. Jak dobrze znacie karierę "Piaska"?

QUIZ. Andrzej Piaseczny kończy 50 lat. Jak dobrze znacie karierę "Piaska"? Zaczynał ją na początku lat 90. i do tej pory utrzymuje się na szczycie wśród artystów wykonujących muzykę pop. Wylansował mnóstwo przebojów i dał się również poznać jako aktor, występując przez wiele lat w serialu "Złotopolscy". Andrzej Piaseczny na swoje 50. urodziny zasługuje na więcej niż tylko miejsce w naszym quizie.

QUIZ. Andrzej Piaseczny kończy 50 lat. Jak dobrze znacie karierę "Piaska"?

Andrzej Piaseczny kończy 50 lat. Urodził się 6 stycznia 1971 r. w Pionkach w województwie mazowieckim. Artysta zaczynał swoją błyskotliwą karierę na początku lat 90. i do tej pory znajduje się w ścisłej czołówce polskich wokalistów wykonujących muzykę pop. Już wcześniej dał się poznać nie tylko jako piosenkarz, ale i aktor, występując w serialu "Złotopolscy", a w ostatnich latach mogliśmy go również oglądać w roli jurora i trenera jednego z programów rozrywkowych.

Andrzej Piaseczny kończy 50 lat i może się pochwalić dorobkiem, którego może mu pozazdrościć niejeden rodzimy artysta. Rozwiązując nasz quiz udowodnicie, ile wiecie o jednym z najlepszych polskich wokalistów ostatniego 30-lecia. Świętujcie razem z Andrzejem Piasecznym, popularnym "Piaskiem".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE