Gostynin. Musiała opuścić swój dom, a teraz ZAGINĘŁA! Gdzie jest 17-latka?

2021-02-01 9:58
Gostynin. Musiała opuścić swój dom, a teraz ZAGINĘŁA! Gdzie jest 17-latka?
Autor: KPP w Gostyninie Gostynin. Musiała opuścić swój dom, a teraz ZAGINĘŁA! Gdzie jest 17-latka?

Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie szuka zaginionej 17-latki Oliwii Frejnik. Dziewczyna musiała opuścić swój dom na terenie gminy, z którego trafiła czasowo do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Bratoszewo” w Gostyninie. Jej wychowawczyni zgłosiła zaginięcie 17-latki 21 stycznia br. Oliwia Frejnik ubrana była w szare spodnie i bluzę koloru moro, dziewczyna ma kolczyki w policzku i języku.

Gostynin. Musiała opuścić swój dom, a teraz ZAGINĘŁA! Gdzie jest 17-latka?

Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie szuka zaginionej 17-latki Oliwii Frejnik. Dziewczyna to mieszkanka gminy Gostynin, która musiała opuścić swój dom i trafiła czasowo do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Bratoszewo”. Jej wychowawczyni zgłosiła zaginięcie 17-latki 21 stycznia br. - dziewczyna miała samowolnie opuścić ośrodek.

Czytaj też: Płock. Nie żyje Adam Sierocki. Wiceprzewodniczący rady powiatu zmarł na koronawirusa

Rysopis Oliwii Frejnik: wzrost ok. 161 cm, waga ok. 50 kg, sylwetka szczupła, włosy długie do ramion, kolor ciemny blond. W dniu zaginięcia 17-latka ubrana była w szare spodnie i bluzę koloru moro, ma kolczyki w policzku i języku. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej 17-latki należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu: 47 70 532 22 - dyżurny - lub powiadomić najbliższą jednostkę policji pod nr tel. 997 lub 112.

Czytaj też: Psy rozszarpały swojego właściciela! Makabra pod Wyszogrodem [AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Nie żyje utalentowana tancerka Ola Majk. Tuż przed śmiercią obchodziła 18. urodziny

Czytaj też: Boguszewiec. Zostawił kolegów i poszedł do pomieszczenia obok. Już nie wrócił

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE