Makabra pod Płońskiem

40-latkowi pękła czaszka po zderzeniu z łosiem pod Płońskiem! Koszmar na oczach kobiety i dzieci [ZDJĘCIA]

2022-08-17 19:31

40-latek doznał poważnych obrażeń głowy, w tym złamań kości czaszki, po tym jak jego audi zderzyło się z łosiem na wysokości miejscowości Srebrna pod Płońskiem. Mężczyzna jechał z kobietą i dwojgiem dzieci, gdy na drogę wojewódzką nr 577 wtargnęło nagle zwierzę, po zderzeniu z którym kierowca stracił panowanie nad autem i wjechał do pobliskiego rowu.

Koszmar na oczach kobiety i dzieci. 40-latkowi pękła czaszka po zderzeniu z łosiem pod Płońskiem

Pęknięte kości czaszki i inne obrażenia głowy - tak skończył 40-latek z audi, który zderzył się z łosiem na wysokości miejscowości Srebrna pod Płońskiem. Do poważnego wypadku doszło w piątek, 12 sierpnia, ale policja poinformowała o nim dopiero w środę. Ok. godz. 17 mężczyzna jechał drogą wojewódzką nr 570 razem z kobietą i dwojgiem dzieci, podróżując od strony Czerwińska nad Wisła w kierunku Naruszewa, gdy na jezdnię wyskoczył nagle łoś. Po zderzeniu ze zwierzęciem kierowca stracił panowanie nad autem i zjechał do rowu - karetka pogotowia zabrała go do szpitala, natomiast pozostałym członkom jego rodziny na szczęście nic się nie stało. To niestety to nie jedyny w ostatnim czasie poważny wypadek pod Płońskiem z udziałem łosia, bo zderzenie ze zwierzęciem w miejscowości Niepiekła skończyło się śmiercią 33-latka i ciężkimi obrażeniami 29-latka: 33-latek nie żyje, łosiowi urwało głowę! Szokujący wypadek na DK 7 pod Płońskiem [ZDJĘCIA].

Dalsza część tekstu pod galerią z wypadku w Srebrnej pod Płońskiem.

Czytaj też: Ostrołęka. Niespodziewana śmierć 17-letniego tancerza! Szok w II LO

- Od początku roku na drogach powiatu płońskiego doszło już do 40 kolizji z leśną zwierzyną. Z tego powodu odnotowano też 2 wypadki drogowe - informuje policja w Płońsku.

Sonda
Jak można uniknąć wypadków z udziałem dzikich zwierząt?
Niesamowite wideo. W ten sposób żubry chronią młode osobniki przed wilkami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE