Koszmarny wypadek z udziałem łosia na DK7! Zwierzę uderzyło w dwa auta, lądował śmigłowiec

i

Autor: Jan Graczynski/East News, Marek BAZAK/East News Poważny wypadek na drodze krajowej nr 7 na wysokości Michałówka pod Płońskiem, po tym jak na jezdnię wtargnął łoś

Wielogodzinne utrudnienia

Łoś huknął w mitsubishi i citroena na DK7! Są ranni, lądował śmigłowiec

2023-02-16 21:14

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 7 na wysokości Michałówka pod Płońskiem, po tym jak na jezdnię wtargnął łoś. W czwartek, 16 lutego, zwierzę zderzyło się najpierw z mitsubishi na pasie w kierunku Gdańska, a następnie przeszło na pas prowadzący do Warszawy, gdzie staranował je bus marki Citroen. Jadące nim osoby zostały ranne, jedną zabrał śmigłowiec.

Wypadek z udziałem łosia na DK7. Zwierzę zderzyło się z mitsubishi i citroenem

Łoś zderzył się z mitsubishi i citroenem na drodze krajowej nr 7 pod Płońskiem, co doprowadziło do poważnego wypadku. Wszystko działo się na 310. kilometrze trasy, na wysokości wsi Michałówek. W czwartek, 16 lutego, przed godz. 19, zwierzę wtargnęło najpierw na pas prowadzący w kierunku Gdańska, gdzie uderzył w nie pierwszy z pojazdów. Łoś wszedł następnie na sąsiedni pas, którym kierowcy podróżują do Warszawy, a tam zderzył się z busem marki Citroen. Dwie osoby podróżujące drugim samochodem odniosły obrażenia ciała, z czego jedna została została zabrana z miejsca wypadku śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Utrudnienia w ruchu panują na pasie drogi krajowej nr 7 w kierunku Warszawy i mogą potrwać kilka godzin - informuje komisarz Kinga Drężek-Zmysłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

Sonda
Czy miałeś kiedyś nieprzyjemne zdarzenie związane ze zwierzętami?
Wkładali policyjne mundury i ruszali w miasto. Tak dokonywali napadów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany