Kozolin. ZMASAKROWANE auto! Dwie osoby NIE ŻYJĄ! Ciężko ranny 18-latek w Płocku! [ZDJĘCIA]

2020-10-29 10:23 Michał Michalak
Kozolin. ZMASAKROWANE auto! Dwie osoby NIE ŻYJĄ! Ciężko ranny 18-latek w Płocku! [ZDJĘCIA]
Autor: KPP w Płońsku W wyniku wypadku w Kozolinie śmierć poniosły dwie osoby, a ciężko ranny 18-latek trafił do szpitala w Płocku.

W miejscowości Kozolin doszło w środę wieczorem do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby, a jedna została ciężko ranna. Na łuku drogi zderzyły się czołowo osobowy ford i volkswagen. Kierujący fordem 21-latek zginął na miejscu, natomiast 19-letni prowadzący volkswagena zmarł po przewiezieniu do szpitala. 18-letni pasażer forda trafił w ciężkim stanie do szpitala w Płocku.

W wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło w Kozolinie w środę przed godz. 19, śmierć poniosły dwie osoby, a jedna została ciężko ranna. Na łuku drogi zderzyły się czołowo jadący od strony Płońska osobowy ford i jadący od strony Raciąża osobowy volkswagen. Kierujący fordem 21-letni mieszkaniec gminy Raciąż zginął na miejscu, a 19-letni mieszkaniec gminy Zawidz w powiecie sierpeckim zmarł po przewiezieniu do szpitala. Ciężko ranny został 18-letni pasażer forda, mieszkaniec Raciąża, który trafił śmigłowcem Lotniczego pogotowia Ratunkowego do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.

Sprawę wypadku, w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby, a jedna została ciężko ranna, bada Komenda Powiatowa Policji w Płońsku pod nadzorem tamtejszej prokuratury. Na razie nie wiadomo, choćby wstępnie, dlaczego doszło do zderzenia obu aut.

Januszew. Rozbił się o słup tak mocno, że wypadł z auta! Nie żyje młody mężczyzna

Proboszcz po pijanemu wjechał w słup. Teraz bije się w pierś