Krzynowłoga Wielka. Ciało 30-latka znalezione na dnie stawu! To zaginiony Edward Ch. [ZDJĘCIA]

2020-12-31 8:04
Krzynowłoga Wielka. Ciało 30-latka znalezione na dnie stawu! To zaginiony Edward Ch. [ZDJĘCIA]
Autor: KP PSP w Przasnyszu Nurkowie znaleźli na dnie stawu w Krzynowłodze Wielkiej ciało zaginionego 30-latka Edwarda Ch.

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego Edwarda Ch., którego ciało znaleźli nurkowie na dnie stawu na prywatnej posesji w Krzynowłodze Wielkiej. Policjanci z Przasnysza szukali 30-latka od 17 grudnia, gdy wpłynęło w tej sprawie zgłoszenie. Edward Ch. z Kwiatkowa w gminie Chorzele zaginął jednak już 10 dni wcześniej, gdy był widziany po raz ostatni.

Ciało zaginionego 30-latka Edwarda Ch. znaleziono na dnie stawu w Krzynowłodze Wielkiej. Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, nurkowie pracujący na miejscu zdarzenia ujawnili je w zbiorniku na prywatnej posesji w środę 30 grudnia. Dzień wcześniej w pobliżu stawu znaleziono czapkę zaginionego 30-latka, ale poszukiwania uniemożliwiły zapadające ciemności.

Mieszkaniec Kwiatkowa w gminie Chorzele był po raz ostatni widziany 7 grudnia br. 10 dni później poszukiwania zaginionego 30-latka rozpoczęli policjanci z Przasnysza. Od momentu zniknięcia Edward Ch. nie skontaktował się już z rodziną. Przyczyna śmierci mężczyzny nie jest jeszcze znana, dlatego jego ciało na polecenie prokuratury zabezpieczono na poczet sekcji zwłok. Policja w Przasnyszu wstępnie wykluczyła jednak udział osób trzecich.

Czytaj też: Ostrołęka. Przestała leczyć raka i zmarła, jej mąż podawał się za apostoła. Tak działa "sekta z Hanwell"

Czytaj też: Policja w Płocku i rodzina proszą o pomoc! Zaginął 31-latek z Niesłuchowa

Czytaj też: Płock. Bili go i grozili jego rodzinie, zabierając 85 tys. euro! To przez niemiecką plantację konopi [WIDEO, ZDJĘCIA]

Krzynowłoga Wielka. Ciało 30-latka znalezione pod wodą! To zaginiony Edward Ch. [ZDJĘCIA] 

Sylwestrowy wieczór to trudny czas dla ratowników medycznych

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE