Liczne rany kłute i list pożegnalny! Kulisy morderstwa i samobójstwa pod Płońskiem!

2020-04-09 9:29 Michał Michalak

Do pierwszego zdarzenia doszło w okresie od 4-6 kwietnia, gdy mieszkanka Naruszewa niedaleko Płońska zamordowała swojego brata w budynku gospodarczym. W poniedziałek 6 kwietnia rano kobieta powiesiła się na strychu swojego domu. Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Płońsku, 72-latka zostawiła list pożegnalny, w którym tłumaczy motywy takiego postępowania.

Jak informuje portal Płońsk w Sieci, na ciele brata kobiety znaleziono liczne rany kłute, co może sugerować, w jakich sposób został zamordowany 67-latek. Jego siostra zostawiła też list pożegnalny, w którym tłumaczy, dlaczego to zrobiła.

- Z listu wynika, że miała dość wspólnego życia z nim pod jednym dachem - od jakiegoś czasu rodzeństwo bowiem mieszkało razem. Nie wiemy dokładnie, co tam się działo. Mogło dochodzić do jakiś nieporozumień, bo z relacji sąsiadów i rodziny wynikało, że ich relacje nie były łatwe. Jednak generalnie nikt nie spodziewał się, że w oparciu o to dojdzie aż do takiej tragedii - mówi portalowi Płońsk w Sieci Magdalena Sawicka, zastępca Prokuratora Rejonowego w Płońsku.

Rodzeństwo miało też brata, który być może zostanie przesłuchany przez śledczych.

Uderzyli radiowozem w motocyklistę. Uciekinier sam się prosił

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.