Mazowieckie. Liczba zakażeń koronawirusem znów wynosi kilkaset! Są też dobre wieści

2020-10-12 13:35 Michał Michalak
Mazowieckie. Liczba zakażeń koronawirusem znów wynosi kilkaset! Są też dobre wieści
Autor: leo2014/cc0/Pixabay.com Minionej doby w województwie mazowieckim liczba zakażeń koronawirusem wyniosła 441

Minionej doby w województwie mazowieckim odnotowano 441 przypadków koronawirusa. Pod względem liczby zakażeń województwo mazowieckie ustępuje tylko Małopolsce i Wielkopolsce. W całym kraju ujawniono 4 394 zachorowań na COVID-19, ale są też dobre wieści. W dwóch regionach chorych na koronawirusa jest poniżej 100, z czego tylko 14 ujawniono w Lubuskiem.

Liczba zakażeń koronawirusem w województwie mazowieckim wyniosła minionej doby 441 - wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia. To trzeci najgorszy wynik w Polsce pod Małopolsce (690 zachorowań na COVID-19) i Wielkopolsce (530). W całym kraju z powodu zakażenia koronawirusem zmarły 3 osoby, a do 32 zgonów doszło również z powodu występowania chorób współistniejących.

Są też jednak dobre wieści, choć nie dotyczą one województwa mazowieckiego. W dwóch regionach ujawniono znacznie mniej przypadków niż w innych, co może zwiastować, że przynajmniej tam uda się ograniczyć skutki epidemii koronawirusa w Polsce. W Warmińsko-Mazurskiem liczba zakażeń wyniosła 73, a w Lubuskiem tylko 14.

Mazowieckie. Gwałty, zabójstwa, rozboje. Najgorsi przestępcy na wolności! [GALERIA]

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Gawkowski: Gowin się schował, a powinien przedstawić plan działań

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.