Mazowsze. Pijany policjant zjechał z drogi i uderzył w drzewa! Uniemożliwili mu ucieczkę!

i

Autor: miguelrd68/cc0/Pixabay.com Pijany policjant to funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie

Mazowsze. Pijany policjant zjechał z drogi i uderzył w drzewa! Uniemożliwili mu ucieczkę!

2020-07-10 14:40

Do zdarzenia doszło w Przasnyszu na Mazowszu na ul. Gdańskiej. Jadący osobowym daewoo w kierunku Szosy Ciechowskiej policjant zjechał nagle z łuku drogi i uderzył w znajdujące się tam drzewa. Świadkowie zdarzenia podbiegli do samochodu i wyciągnęli kluczyli, by uniemożliwić mu ucieczkę. Okazało się, że za kierownicą siedział funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Pijanego policjanta zatrzymali mundurowi z Przasnysza i tamtejszy prokurator rejonowy. Po zbadaniu stanu trzeźwości Dariusza G. okazało się, że miał 1,28 promila alkoholu we krwi. Mężczyźnie przedstawiono zarzut z art. 178a §1 k.k., czyli prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odmówił składania zeznań.

Do zatrzymania pijanego policjanta doszło w niedzielę 5 lipca na ul. Gdańskiej w Przasnyszu na Mazowszu. Dariusz G. zjechał z łuku drogi i uderzył w drzewa. Świadkowie zdarzenia podbiegli do prowadzonego przez mężczyznę osobowego daewoo i uniemożliwili mu ucieczkę, zabierając kluczyki ze stacyjki.

Ten mężczyzna zdewastował samochód! Szuka go policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE