Mazowsze. Policjantka kopnięta w głowę! Broniła ranionej nożem przed młodymi kobietami!

2020-07-30 17:18 Michał Michalak
Mazowsze. Policjantka kopnięta w głowę! Broniła ranionej nożem przed młodymi kobietami!
Autor: expresselblag/cc0/Pixabay.com Do ranienia kobiety nożem doszło na ulicach Wyszkowa na Mazowszu, zdj. ilustracyjne

Do dantejskich scen doszło w późnych godzinach wieczornych na ulicach Wyszkowa na Mazowszu. Grupa trzech młodych kobiet razem z mężczyzną z nieznanych przyczyn zaatakowała 33-latkę. Jedna z napastniczek zadała ofierze cios nożem, w wyniku czego kobieta straciła przytomność. Na miejscu pojawiła się policja, a funkcjonariuszka zajęła się ranną. Jedna z agresorek podbiegła do niej i kopnęła w głowę.

Do napaści grupy młodych kobiet doszło w drugiej połowie lipca na ulicach Wyszkowa na Mazowszu. 24-, 26- i 28-latka z nieznanych przyczyn zaatakowały 33-letnią mieszkankę miasta. Napastniczkom towarzyszył jeszcze 30-letni mężczyzna, ale to najmłodsza z całej grupy wyjęła nóż i raniła nim ofiarę w twarz, w wyniku czego straciła ona przytomność.

Na miejscu pojawili się funkcjonariusze KPP w Wyszkowie, którzy odciągnęli młode kobiety od poszkodowanej. Gdy policjantka udzielała ranionej nożem pomocy, stojąca z boku 26-latka podbiegła do niej i kopnęła ją w głowę.

Cała zatrzymana czwórka (młode kobiety plus mężczyzna) to mieszkańcy Wyszkowa, którzy wcześniej razem pili alkohol.

To nie wszystko.

26-latka, która kopnęła policjantkę w głowę, usłyszała zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego i grozi jej do 3 lat więzienia. 24-letnia awanturniczka usłyszała zarzut pobicia mieszkanki Wyszkowa przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, czyli noża, powodując tym samym uszkodzenie ciała. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Natomiast pomagająca w pobiciu 28-latka usłyszała zarzut współudziału w pobiciu i musi liczyć się z 3-letnim więzieniem. 30-letniemu mieszkańcowi Wyszkowa na Mazowszu nie postawiono żadnych zarzutów.

Prokurator wobec trzech młodych kobiet zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się ze świadkami zdarzenia.

Brutalnie zmusili go do kradzieży w toruńskiej galerii. Grozili mu wbiciem śrubokrętu w kolano

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.