Plewica. Ciągnik rozleciał się na części! Zderzył się z tirem! ZDJĘCIA z fatalnego wypadku!

2020-07-30 13:54 Michał Michalak
Plewica. Ciągnik rozleciał się na części! Zderzył się z tirem! ZDJĘCIA z fatalnego wypadku!
Autor: Walter46/cc0/Pixabay.com Do fatalnego wypadku doszło w Plewocy niedaleko Wyszkowa, zdj. ilustracyjne

Do zdarzenia doszło w miejscowości Plewica niedaleko Wyszkowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący ciągnikiem doprowadził do zdarzenia z jadącym z naprzeciwka tirem, choć prowadzący go mężczyzna próbował jeszcze wyminąć pojazd, ale nie dość, że w niego uderzył, to jeszcze wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. W wyniku fatalnego wypadku ciągnik rozleciał się na części.

Wydaje się to niewiarygodne, ale kierowca ciągnika, który zderzył się z tirem w Plewicy niedaleko Wyszkowa, nie odniósł poważniejszych obrażeń i w dniu fatalnego wypadku, tj. we wtorek 28 lipca, opuścił szpital w Wyszkowie.

Tego samego nie można powiedzieć o prowadzonym przez niego pojeździe, który po uderzeniu z tirem rozpadł się na części. Jak wynika z ustaleń policji w Wyszkowie, do wypadku doszło z winy prowadzącego ciągnik. Prowadzący tira próbował go jeszcze wyminąć, ale skończyło się tym, że oprócz uderzenia wjechał jeszcze w ogrodzenie pobliskiej posesji.

Jak informuje policja w Wyszkowie, kierujący ciągnikiem, który rozpadł się na części, miał 2 promile alkoholu we krwi i miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia, kara grzywny i przedłużenie zakazu prowadzenia pojazdów.

Areszt za jazdę po prąd autostradą A4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.