Mazowsze. W tym miejscu kręcili znany horror! Czy teraz zaśniecie? [ZDJĘCIA]

2020-05-22 19:55 Michał Michalak

W jednym z kompleksów leśnych na Mazowszu, kilkadziesiąt kilometrów od Płocka, nakręcono znany horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Polska kinematografia niezbyt często sięga po ten gatunek, a szkoda, bo w naszym kraju znajduje się wiele podobnych, wywołujących grozę miejsc, które w sam raz nadają się do tego, by powodować u ludzi strach. Nie wszyscy to jednak doceniają.

Horror nakręcony w jednym z kompleksów leśnych na terenie Mazowsza to "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Film opowiada historię grupy nastolatków, którzy wyjeżdżają na odludzie, nie zabierając ze sobą telefonów, GPS-ów ani żadnych innych urządzeń elektronicznych - wraz z rozwojem akcji dowiadujemy się, że nie był to z ich strony najlepszy pomysł, bo zagraża im wielkie niebezpieczeństwo.

Mimo że dom i jego okolice, gdzie kręcono horror, znajdują się tylko kilkadziesiąt kilometrów od Płocka, nie możemy podać dokładnej lokalizacji, bo wiele osób dewastuje to miejsce. Jak mówią członkowie grupy Urbex Moją Pasją, można tam jeszcze znaleźć wiele przedmiotów czy elementów scenografii, które pochodzą z planu filmowego. Stają się one łupem amatorów pamiątek, którzy jednak przy okazji nie oszczędzają samego budynku i jego wyposażenia.

Czy zaśniecie, patrząc na te zdjęcia?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Nastoletni wandale włamali się na stację po piwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.