Mława. Rambo czy Terminator? Wsiadł do auta i ruszył prosto na wandala!

i

Autor: Free-Photos/cc0/Pixabay.com Mieszkaniec ul. Warszawskiej w Mławie ruszył autem prosto na wandala, zdj. ilustracyjne

Mława. Rambo czy Terminator? Wsiadł do auta i ruszył prosto na wandala!

2020-08-19 17:23

Mieszkaniec ul. Warszawskiej w Mławie zauważył w poniedziałek rano, że jakiś mężczyzna demoluje jego samochód. Wystraszony agresor zerwał się do ucieczki, ale poszkodowany wsiadł do auta i ruszył prosto na wandala, rozpoczynając regularny pościg. Właściciel auta dopadł 21-latka na ul. Powstańców Styczniowych i sam go obezwładnił, po czym zadzwonił na policję w Mławie.

Mława. Rambo czy Terminator? Wsiadł do auta i ruszył prosto na wandala!

Mieszkaniec ul. Warszawskiej w Mławie zobaczył, jak w poniedziałek rano jakiś mężczyzna demoluje jego samochód, kopiąc w niego z całej siły. 21-latek zerwał się do ucieczki, ale właściciel pojazdu, nie namyślając się długo, wsiadł do auta i ruszył prosto na wandala, rozpoczynając pościg. Przestępca stracił siły na ul. Powstańców Styczniowych, gdzie mężczyzna dopędził go i sam obezwładnił, a dopiero później zadzwonił na policję w Mławie.

Okazało się, że 21-letni wandal miał we krwi ponad 1,6 promila alkoholu, a do tego trzymał przy sobie środki odurzające. Mieszkaniec powiatu mławskiego trafił do aresztu w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie i odpowie teraz uszkodzenie mienia i posiadanie środków odurzających. Gdyby nie ujęcie obywatelskie, być może nadal byłby na wolności.

Ostrów Maz. ZDJĘCIA z cudu w szpitalu! "Pierwszy raz spotkaliśmy się z takim przypadkiem"

Policjanci z Płocka uratowali niepełnosprawnego! Cała głowa we krwi!

Policjanci z Torunia zatrzymali dwóch nastolatków. Kilkadziesiąt zarzutów!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany