Myszyniec. Reanimacja w kościele! Ksiądz nie przerwał mszy! Szokujące zachowanie duchownego

Myszyniec. Reanimacja w kościele! Ksiądz nie przerwał mszy! Szokujące zachowanie duchownego
Autor: kisistvan77/cc0/Pixabay.com W kościele w Myszyńcu zasłabł mężczyzna, który był reanimowany, ale ksiądz zdecydował się rozpoczął mszę św. i ją kontynuować

W nawie głównej kościoła w Myszyńcu pod Ostrołęką zasłabł mężczyzna. Po przyjeździe na miejsce karetki pogotowia rozpoczęła się reanimacja mężczyzny, a ksiądz postanowił rozpocząć mszę i kontynuował ją w czasie, gdy ratownicy medyczny próbowali przywrócić funkcje życiowe mężczyzny, co trwało przez kolejne 1,5 godziny. Dopiero wtedy 60-latek został zabrany do szpitala, ale i tak zmarł.

Myszyniec. Reanimacja w kościele! Ksiądz nie przerwał mszy! Szokujące zachowanie duchownego

Jak informuje Moja Ostrołęka, w nawie głównej kościoła w Myszyńcu pod Ostrołęką zasłabł mężczyzna, co działo się tuż przed mszą św. o godz. 17. Ksiądz postanowił rozpocząć nabożeństwo i kontynuował je już po tym, jak na miejsce przyjechała karetka pogotowia, której ratownicy rozpoczęli trwającą ponad 1,5 godziny reanimację. Po tym czasie 60-latek został zabrany do szpitala, ale i tak nie udało się go uratować. Głos w sprawie zachowania duchownego zabrała natomiast rodzina zmarłego.

- Ksiądz modlił się w intencji osoby, która zasłabła. Duchowny odmówił dodatkowo Koronkę do Miłosierdzia Bożego, zanim zaczęła się msza, a potem dodatkowo wyszedł do mszy ksiądz proboszcz, modląc się w jego intencji - poinformowali portal Moja Ostrołęka bliscy mężczyzny.

Co więcej, jeszcze przed mszą ksiądz namaścił reanimowanego 60-latka.

Czytaj też: Sochaczew. W jej obecności przedmioty unosiły się w powietrze! Co się dzieje z Joanną Sokół?

Czytaj też: Gostynin. Ciało mężczyzny na trawniku przy ul. Nowej! Przyczyna śmierci PRZERAŻA

Czytaj też: Płock. Profanacja Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa. Aktywistki LGBT usłyszały wyrok! [WIDEO]

Wyszków. Zaczęli kopać grób, ale musieli przerwać. Groziło im wielkie niebezpieczeństwo! [ZDJĘCIA]

Skruszony ksiądz przyznał się do MOLESTOWANIA dziecka! Wstrząsające wyznania
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE