Nie żyje 24-letni harcerz z Płocka. Północno-Wschodnia Chorągiew w żałobie. Dobry człowiek. Wielka strata

i

Autor: Północno-Wschodnia Chorągiew Harcerzy/FACEBOOK Nie żyje podharcmistrz Wojciech D. z Płocka, członek Północno-Wschodniej Chorągwi Harcerzy

Smutne wieści

Nie żyje 24-letni harcerz z Płocka. Północno-Wschodnia Chorągiew w żałobie. "Dobry człowiek. Wielka strata"

2022-10-17 13:33

Nie żyje podharcmistrz Wojciech D. z Płocka, członek Północno-Wschodniej Chorągwi Harcerzy. Zmarł w minionym tygodniu w wieku 24 lat. Od 6 lat był instruktorem ZHR, a w latach 2018-2020 pełnił funkcję referenta zuchowego. Jak informuje Północno-Wschodnia Chorągiew Harcerzy na swoim profilu facebookowym, był również redaktorem naczelnym pisma instruktorów ZHR.

Nie żyje 24-letni harcerz z Płocka. Północno-Wschodnia Chorągiew w żałobie. "Dobry człowiek. Wielka strata"

Północno-Wschodnia Chorągiew harcerzy poinformowała o śmierci podharcmistrza Wojciecha D. Tragiczna wieść ukazała się na jej profilu facebookowym w czwartek, 13 października. Pochodzący z Płocka mężczyzna miał 24 lata. Jak wyliczają jego koleżanki i koledzy, od 2016 roku był instruktorem ZHR, a w latach 2018-2020 pełnił funkcję referent zuchowy Chorągwi. W czasie swojej służby był również hufcowym Płockiego Hufca Harcerzy i wieloletnim drużynowym 3. Płockiej Drużyny Harcerzy "Pneuma" im. płk. Jana Kilińskiego. 24-letni podharcmistrz był również redaktorem naczelnym pisma instruktorów ZHR zatytułowanym "Azymut". Północno-Wschodnia Chorągiew Harcerzy nazwała go "człowiekiem wielu talentów i zainteresowań". O zmarłym harcerzu pamiętają również internauci.

- To była jedna z tych osób o której można powiedzieć z czystym sumieniem - dobry człowiek. Wielka strata - napisał jeden z użytkowników.

Sonda
Czy należeliście kiedyś do harcerstwa?
Dramatyczna akcja poszukiwawcza w Karczewie. 89-letnia pani Irena odnaleziona!
Nasi Partnerzy polecają