Ostrołęka. Naraził siebie i innych na niebezpieczeństwo! Znalazł tajemnicze przedmioty! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Przykuta/CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons Mężczyzna znalazł przedmioty w Narwi w Dzbeninie niedaleko Ostrołęki

Ostrołęka. Grzebał w ziemi, mógł wysadzić wszystkich mieszkańców [ZDJĘCIA]

2020-05-08 9:02

O zdarzeniu poinformowała Komenda Miejska Policji w Ostrołęce. W środę 6 maja do funkcjonariuszy wpłynęło zgłoszenie od mieszkańca powiatu ostrołęckiego, który znalazł w Narwi w pobliżu Dzbenina trzy tajemnicze przedmioty, który wyłowił za pomocą magnesu. Mężczyzna wrócił do domu, a w swoim garażu zabrał się do ich czyszczenia - wtedy okazało się, że nie obędzie się bez pomocy służb.

Tajemniczymi przedmiotami okazały się: granat obronny typu F1 i dwie miny przeciwpiechotne wraz z zapalnikami, dlatego mężczyzna naraził siebie i innych na niebezpieczeństwo. W związku z tym dyżurny KMP w Ostrołęce polecił mu, by nie dotykał znaleziska i wyszedł z garażu na bezpieczną odległość. Pod wskazany adres pojechali doświadczeni w tym zakresie policjanci z nieetatowej grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego, którzy potwierdzili pierwsze przypuszczenia. Funkcjonariusze natychmiast zabezpieczyli miejsce przed dostaniem się do niego osób postronnych i wezwali na miejsce saperów.

Mężczyzna znalazł przedmioty w Narwi w Dzbeninie niedaleko Ostrołęki.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Trwają poszukiwania 3,5-letniego Kacperka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany