Pamiętacie SZALEŃCA, który prawie POTRĄCIŁ dwoje dzieci w Płocku? Wpadł w ręce policji [WIDEO]

2019-11-18 10:56
Pamiętacie SZALEŃCA, który prawie POTRĄCIŁ dwoje dzieci w Płocku? Wpadł w ręce policji [WIDEO]
Autor: Komunikacja Miejska w Płocku Do zdarzenia doszło na pasach na ulicy Kolegialnej w Płocku

Jak informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska, zatrzymany to 28-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów, za co grozi mu kara do 5 tys. złotych grzywny i utrata prawa jazdy. 10 listopada na ul. Kolegialnej zignorował przejście dla pieszych i przejechał przez nie z znaczną prędkością, choć znajdowały się na nim dwie dziewczynki.

Całą sytuację zarejestrowała kamera w autobusie Komunikacji Miejskiej w Płocku. W niedzielę 10 listopada przed godziną 14.30 kierowca autobusu, przejeżdżając przez skrzyżowanie Kolegialna/Gradowskiego, zwolnił przed pasami, widząc dwie dziewczynki na rolkach. W tym samym czasie drugim pasem przejechał ze znaczną prędkością samochód osobowy, który uprzedził dziewczynki dosłownie o ułamki sekund.

Jak się okazało, był to 28-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna został zatrzymany w piątek 15 listopada. Usłyszał już zarzut, za który grozi mu kara do 5 tys. złotych grzywny i utrata prawa jazdy, które już teraz trafiło w ręce policji z Płocka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE