18-latek zginął przez pomyłkę?! Tragiczna ŚMIERĆ w centrum Mławy

2019-11-18 12:58
MORDERSTWO w centrum Mławy. Nie żyje 18-latek
Autor: Czonek/CC BY 2.5/Wikimedia Commons Ratusz miejski przy ul. Stary Rynek w Mławie

Jak informuje portal Nasza Mława, do zdarzenia doszło przed godz. 3 w nocy z piątku na sobotę (z 15 na 16 listopada). 18-latek z Nidzicy został dźgnięty nożem przez 48-letniego Witolda W. Mężczyzna był wcześniej karany, a w momencie ataku znajdował się pod wpływem alkoholu. Ranny trafił do szpitala w Mławie, skąd przewieziono go do Ciechanowa. Tam mimo prób ratunku zmarł.

Jak dodaje Nasza Mława, 18-latek został ugodzony w okolice lędźwi. Doprowadziło to do uszkodzenia jednej z nerek, a w konsekwencji jego śmierci.

Do ataku doszło w nocy z 15 na 16 listopada, tj. z piątku na sobotę przy ul. Stary Rynek, w centrum Mławy. Ok. godz 2.45 Witold W., znany już wcześniej policji, zaatakował 18-letniego mieszkańca Nidzicy, dźgając go nożem. 48-letni mężczyzna był w momencie zdarzenia pod wpływem alkoholu. Chłopakowi została udzielona pomoc, ale zmarł w szpitalu w Ciechanowie, dokąd trafił z placówki w Mławie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, ofiarą Witolda W. miała być inna osoba, a nie 18-latek. Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński informuje, iż napastnik był w konflikcie z innym mężczyzną, którego mógł po prostu pomylić z ofiarą. Ta wersja, jakkolwiek prawdopodobna, będzie jeszcze weryfikowana w toku śledztwa.

Sąd Rejonowy w Mławie ma jeszcze w poniedziałek zdecydować, czy napastnik zostanie aresztowany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Mławie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE