Płock: MATERIAŁY WYBUCHOWE w słoiku po majonezie?! Zdjęcia z domu SZALEŃCA [GALERIA]

2019-11-15 17:14

Gdyby zrealizował swój szaleńczy plan, zginęłyby prawdopodobnie dziesiątki albo i setki osób. Zobacz, jak wyglądało mieszkanie 47-latka z Płocka, wypełnione materiałami wybuchowymi!

Przerażające! Materiały wybuchowe na półkach i w lodówce. W specjalnych pojemnikach i... „domowych warunkach”. Tak wygląda wnętrze mieszkania szaleńca z Płocka!

Śledczy są przekonani, że mężczyzna chciał wysadzić cały 11-piętowy blok. Gdyby mu się to udało, rozmiar tragedii byłby ogromny!

Okazało się, że w mieszkaniu znajduje się duża ilość materiałów wybuchowych i są one przygotowane do detonacji – mówi Iwona Jurkiewicz , rzecznik CBŚP w rozmowie z Radiem ESKA.

Iwona Jurkiewicz, rzecznik CBŚP o 47-latku z Płocka. Posłuchaj!

– Mężczyzna zbierał materiał wybuchowy prawdopodobnie w celu wysadzenia tego mieszkania – informuje Jurkiewicz. Mężczyzna usłyszał zarzuty związane z nielegalnym gromadzeniem materiałów wybuchowych oraz sprowadzeniem bezpośredniego niebezpieczeństwa, które zagraża życiu i zdrowiu wielu osób oraz mieniu w wielkich rozmiarach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE