Pieścidło. Wyszła do łazienki i już nie wróciła! 56-latka nie mogła tego wiedzieć

2021-02-24 17:08 Michał Michalak
Pieścidło. Wyszła do łazienki i już nie wróciła! 56-latka nie mogła tego wiedzieć
Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com Mieszkanka Pieścidła pod Płońskiem wyszła na chwilę do łazienki, ale już nie wróciła, bo zatruła się tlenkiem węgla. 56-latka trafiła do szpitala

Mieszkanka wsi Pieścidło pod Płońskiem przebywała w domu jednorodzinnym razem z 7 innymi osobami, w tym dwojgiem dzieci, gdy postanowiła wyjść do łazienki. 56-latka nie mogła wiedzieć, że czyha na nią wielkie niebezpieczeństwo, bo nie opuściła już pomieszczenia. Kobieta osunęła się na ziemię, a na miejsce wezwano służby ratownicze. Karetka pogotowia zabrała ją do szpitala.

Pieścidło. Wyszła do łazienki i już nie wróciła! 56-latka nie mogła tego wiedzieć

O sprawie napisał jako pierwszy portal Płońsk w Sieci. Mieszkanka wsi Pieścidło pod Płońskiem wyszła na chwilę do łazienki, ale już nie wróciła. W tym czasie w domu przebywało jeszcze 7 innych osób, w tym dwoje dzieci, ale ani one, ani 56-latka nie mogli wiedzieć, że czyha na nią wielkie niebezpieczeństwo. Kobieta osunęła się na ziemię, a na miejscu pojawiły się wszystkie służby ratownicze. Karetka pogotowia zabrała 56-latkę do szpitala w Płońsku, a strażacy ustalili w tym czasie, co mogło być przyczyną zasłabnięcia.

Czytaj też: Płock. Alkohol, amfetamina, z tyłu 1,5 miesięczne dziecko. Zmarły 32-latek zgotował policjantom piekło

Okazało się, że w łazience znajdował się piecyk gazowy, z którego wydobywał się tlenek węgla. Przez trujący gaz 56-latka z Pieścidła nie była już w stanie opuścić łazienki - na szczęście czad nie przedostał się do pozostałych pomieszczeń. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

Płock. Alarm powodziowy na Wiśle

Pożar mieszkania na Marszałkowskiej 43
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE