Płock. Ich ojciec zginął, więc ratują zdrowie matki! Przeżyła fatalny wypadek, ale nadal potrzebuje pomocy!

2020-08-03 14:27
Płock. Ich ojciec zginął, ale ratują zdrowie matki! Przeżyła fatalny wypadek, ale nadal potrzebuje pomocy!
Autor: Siepomaga.pl 46-letnia Renata Korpowska spod Płocka przeżyła fatalny wypadek, dlatego jej córki proszą o pomoc dla kobiety

Ola i Natalia ratują zdrowie swojej matki Renaty Korpowskiej. 46-latka z Nowego Duninowa pod Płockiem niedawno wzięła udział w fatalnym wypadku samochodowym, którego nie przeżyła jedna osoba, a ona sama została ciężko ranna. Kilkanaście lat temu zginął ojciec dziewczyn, dlatego mają podwójną motywację, by ratować zdrowie matki. Kobieta nadal potrzebuje pomocy, by dojść do pełnej sprawności.

O sprawie napisał jako pierwszy portal Petronews.

Ola i Natalia ratują zdrowie swoje matki Renaty Korpowskiej z Nowego Duninowa pod Płockiem, która przeżyła fatalny wypadek samochodowy - kobieta została ciężko ranna, ale inna osoba poniosła śmierć. Kilkanaście lat wcześniej zginął jej mąż i ojciec dziewczyn, dlatego ratując zdrowie matki, postanowiły zorganizować na jej rzecz zbiórkę pieniędzy. Żeby 46-latka wróciła do pełnej sprawności po wypadku, musi przejść 3-miesięczny turnus rehabilitacyjny, którego koszt to 100 tys. złotych.

- Całe życie poświęciła innym. Choć borykaliśmy się z wieloma problemami, a nasze życie toczyło się w cieniu tragedii, dałyśmy radę. Kilkanaście lat temu zginął tata. Nie było szans na pożegnanie…. Żałoba trwała bardzo długo, jednak z czasem minęła. W takich momentach masz wrażenie, że to, co najgorsze, zostało pokonane, że rodziny nic już nie zniszczy. Mama zaczęła tworzyć swoje życie na nowo, miałam wrażenie, że odżyła i niebawem rozpocznie nowy etap. Chwilę później stało się coś, czego nikt z nas nie mógł się spodziewać. Wypadek samochodowy przekreślił plany, marzenia, zamierzenia i codzienność, którą z ogromnym wysiłkiem tworzyłyśmy każdego dnia - piszą Ola i Natalia na Siepomaga.pl, prosząc jednocześnie o włączenie się w pomoc dla ratowania zdrowia matki.

Jeśli jesteście gotowi pomóc mieszkance Nowego Duninowa pod Płockiem, kliknijcie TUTAJ.

Płock. Nie patrzcie za okno, bo już w tym tygodniu czekają nas tropikalne upały! Wakacje 2020 [PROGNOZA POGODY]

Otwarcie platformy nurkowej dla osób niepełnosprawnych w Pile
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE