Płock. Nie patrzcie za okno, bo już w tym tygodniu czekają nas tropikalne upały! Wakacje 2020 [PROGNOZA POGODY]

2020-08-03 12:13 Michał Michalak
Płock. Nie patrzcie za okno, bo już w tym tygodniu czekają nas tropikalne upały! Wytrzymacie? [PROGNOZA POGODY]
Autor: Rommullus/CC BY-SA 3.0/Wikmedia Commons Już w tym tygodniu do Płocka zawitają tropikalne upały [PROGNOZA POGODY]

Mimo że do wtorku włącznie temperatura, a tym samym pogoda nie będą nas rozpieszczać, to od czwartku zacznie się prawdziwe lato. W wakacje 2020 mieliśmy ledwie kilka słonecznych dni ze słupkami rtęci pokazującymi więcej niż 25 stopni, ale teraz będziemy mieli ich w nadmiarze. Od piątku Płock nawiedzą tropikalne upały z temperaturami oscylującymi wokół 30 stopni w cieniu - wytrzymacie?

Nie patrzcie za okno, bo już w tym tygodniu do Płocka zawitają tropikalne upały. Już w czwartek termometry pokażą 27 kresek, a w kolejne dni wakacji 2020 temperatura powietrza, i to w cieniu, będzie oscylować wokół 30 stopni. Taka pogoda, do tego z dużą ilością słońca, potrwa od najbliższego piątku do połowy przyszłego tygodnia, tj. 12 sierpnia. Będzie gorąco, ale - co ważne - nie parno, bo w nocy słupki rtęci pokażą "tylko" 16-17 stopni.

Tropikalne upały w Płocku po kilka dniach osłabną, ale uwaga - zgodnie z długoterminową prognozą pogody do końca sierpnia wakacji 2020 temperatura nie spadnie poniżej 25 stopni, a do tego nadal będzie można liczyć na dużo słońca. Kolejne większy opady deszczu, ale tylko dwudniowe, przejdą nad Płockiem dopiero w połowie sierpnia.

Kolejny nowy trop ws. zaginionej Marzeny! "Obawiam się o swoje bezpieczeństwo"

Tłumy na Placu Kuracyjnym w Sopocie - okolice plaży i mola.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.