Ostrołęka. 28-latek stracił rękę! Koszmarny wypadek na polu! [ZDJĘCIA]

2020-08-02 18:48 Michał Michalak
Ostrołęka. 28-latek stracił rękę! Wkręciła ją maszyna do belowania siana! [ZDJĘCIA]
Autor: bollvils/cc0/Pixabay.com 28-latek spod Ostrołęki stracił rękę, bo maszyna do belowania siana uległa awarii, zdj. ilustracyjne

Do wypadku doszło w czasie prac polowych niedaleko Ostrołęki. 28-latek włożył rękę do maszyny do belowania siana, która uległa awarii. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał go do szpitala w Ostrołęce. Na pomoc było już jednak za późno. Obrażenia mężczyzny były tak poważne, że stracił rękę.

28-latek stracił rękę w wyniku amputacji, którą przeprowadzono w szpitalu w Ostrołęce. Mężczyzna trafił tam śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, po tym jak jak jego rękę wkręciła maszyna do belowania siana, która uległa awarii. do wypadku doszło w czasie prac polowych pod Ostrołęką w czwartek w godzinach południowych. Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe, które mają posłużyć do wyjaśnienia przyczyn tego wypadku.

Policja w Ostrołęce przypomina, że wzmożone prace związane z prowadzeniem gospodarstwa rolnego to czas, kiedy najczęściej dochodzi do wypadków podczas prac polowych. Ich przyczyną zwykle jest nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa związanego zarówno z przygotowaniem maszyn do pracy, jak również samej obsługi urządzeń rolniczych i pośpiech bądź wykonywanie prac pod wpływem alkoholu.

Plewica. Ciągnik rozleciał się na części! Zderzył się z tirem! ZDJĘCIA z fatalnego wypadku!

Poćwiartowany raper znaleziony w lodówce